So&? Bali Breeze Body Mist 200Ml

-42%
    Discounted price £3.99 each   Original price was £6.99 £6.99 £19.95 per 1l
exclusive

Offer

Now £3.99 on selected So...?
Learn More
Size: 200ML (£3.99)
50ML £1.50 £30.00 per 1l
200ML £3.99 £19.95 per 1l Save £3.00
We're sorry but this product is no longer available online
So&? Bali Breeze Body Mist 200Ml

So&? Bali Breeze Body Mist 200Ml

-42%
    Discounted price £3.99 each   Original price was £6.99 £6.99 £19.95 per 1l
exclusive

Offer

Now £3.99 on selected So...?
Learn More
Size: 200ML (£3.99)
50ML £1.50 £30.00 per 1l
200ML £3.99 £19.95 per 1l Save £3.00
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Feel the ocean air on your skin with So…? Escapes Bali Breeze Body Mist 200ml. Be transported to days on the beach with mellow notes of coconut, pineapple and pretty orange blossoms for a tropical oasis.

Alcohol Denat., Aqua ( Water,Eau), Parfum ( Fragrance ), Propylene Glycol ( propylene glycolique), Linalool, Benzyl salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Citronellol, Farnesol, CI 19140 ( FD&C Yellow 5 )

Product code: 846528

EAN: 5018389045586

Our customers say

AI Summary

Overall, customers appreciate this light, tropical body mist for its fresh, summery scent, portability, and value. Many reviewers highlight the product’s ability to evoke 'tropical vibes' and find it pleasantly wearable as an everyday fragrance. While several users report surprisingly good longevity for a body spray, experiences vary with some noting shorter-lasting scent.

  • genai.genai.review.summary.pro Tropical scent
  • genai.genai.review.summary.pro Fresh summery aroma
  • genai.genai.review.summary.pro Good value
  • genai.genai.review.summary.con Longevity varies between users — some find it long-lasting for a body spray while others experience shorter wear time