Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Promotions

On promotion

Review rating

Skin type

Oil free

Range name

Weleda

13 products found
Items per page 60
Sort by

Weleda Skin Food for Dry and Rough Skin 75ml

91
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £9.96 each   Original price was £14.95 £14.95 £132.80 per 1l

Weleda Skin Food Day Cream - 40Ml

5
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £9.96 each   Original price was £14.95 £14.95 £249.00 per 1l

Weleda Skin Food Light 75Ml

152
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £9.96 each   Original price was £14.95 £14.95 £132.80 per 1l

Weleda Skin Food Night Cream - 40Ml

280
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £9.96 each   Original price was £14.95 £14.95 £249.00 per 1l

Weleda Skin Food 30Ml

2999
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £5.96 each   Original price was £8.95 £8.95 £198.67 per 1l

Weleda Skin Food Light 30ml

19
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £5.96 each   Original price was £8.95 £8.95 £198.67 per 1l

Weleda Baby Calendula Nappy Change Cream 75ml

18
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £5.29 each   Original price was £7.95 £7.95 £70.53 per 1l

Weleda Baby Calendula Body Lotion 200ml

12
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £7.96 each   Original price was £11.95 £11.95 £39.80 per 1l

Weleda Baby Calendula Face Cream 50ml

8
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £7.29 each   Original price was £10.95 £10.95 £145.80 per 1l

Weleda Baby Calendula Shampoo and Body Wash 200ml

139
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £5.29 each   Original price was £7.95 £7.95 £26.45 per 1l

Weleda Bronzing Serum Drops 30Ml

1
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £8.63 each   Original price was £12.95 £12.95 £287.67 per 1l

Weleda Nipple Balm 50G

0
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
    Discounted price £8.16 each   Original price was £12.25 £12.25 £163.20 per 1kg

Weleda Omega Serum Drops 30ml

1
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Weleda
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £8.63 each   Original price was £12.95 £12.95 £287.67 per 1l
Available in Stores only
1-13 of 13 products