Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

On promotion

Review rating

Range name

Product format

Listerine

Listerine

Discover LISTERINE products that promote healthier gums, prevent cavities, whiten teeth and so much more. From alcohol free mouthwash to mouthwash tablets and toothbrushes. Shop the full range below to care for your teeth and gums.

19 products found
Items per page 60
Sort by

Listerine Total Care Extra Mild Alcohol Free Mouthwash 500Ml

245
Members Only! 1/2 price on selected Listerine
Learn More
  £2.79   Original price £5.60 each £11.20 per 1l
Member Price     £2.79 £5.58 per 1l
 

Listerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml

507
Members Only! 1/2 price on selected Listerine
Learn More
  £2.79   Original price £5.59 each £11.18 per 1l
Member Price     £2.79 £5.58 per 1l
 

Listerine Total Care Intense Alcohol Free Mouthwash 500Ml

239
Members Only! 1/2 price on selected Listerine
Learn More
  £2.79   Original price £5.60 each £11.20 per 1l
Member Price     £2.79 £5.58 per 1l
 

Listerine Teeth And Gum Mouthwash 500ml

491
Members Only! 1/2 price on selected Listerine
Learn More
  £2.79   Original price £5.59 each £11.18 per 1l
Member Price     £2.79 £5.58 per 1l
 

Listerine TotalCare Zero Alcohol Smooth Mint Mouthwash 500ml

873
Members Only! 1/2 price on selected Listerine
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £2.79   Original price £5.59 each £11.18 per 1l
Member Price     £2.79 £5.58 per 1l
 
Available in Stores only

Listerine Total Care Milder Taste Mouthwash 80ml

873
3 for 2 on selected
Learn More
    Original price £1.59 each £19.88 per 1l

Listerine Stay White Arctic Mint Mouthwash 500ml

557
Members Only! 1/2 price on selected Listerine
Learn More
  £2.99   Original price £5.99 each £11.98 per 1l
Member Price     £2.99 £5.98 per 1l
 

Listerine Advanced Defence Gum Treatment Mouthwash 500ml

579
    Original price £6.25 each £12.50 per 1l

Listerine Total 1L

507
    Original price £6.55 each £6.55 per 1l

Listerine Reach Interdental Full Head Firm Toothbrush

13
    Original price £2.09 each £2.09 each

Listerine Cool Mint Anti-Bacterial Mouthwash 500ml

14
    Original price £3.85 each £7.70 per 1l

Listerine Antibacterial Mouthwash Coolmint 1L

6902
    Original price £5.49 each £5.49 per 1l

Listerine Freshburst Anti-Bacterial Mouthwash 500ml

4
    Original price £3.85 each £7.70 per 1l

Listerine Zero Alcohol Cool Mint Mouthwash 500ml

876
    Original price £3.85 each £7.70 per 1l

Listerine Advanced Gum Expert 500ml

248
    Original price £6.25 each £12.50 per 1l

Listerine Cool Mint Extra Mild Alcohol Free Mouthwash 500Ml

238
    Original price £3.89 each £7.78 per 1l

Listerine Stay White Mouthwash Artic Mint 250ml

557
    Original price £3.39 each £13.56 per 1l

Listerine Total Care Mouthwash x 3 Bundle

    Discounted price £8.25 each   Original price was £16.77 £16.77

Listerine Advanced White Milder Taste Mouthwash 500ml

537
    Original price £6.25 each £12.50 per 1l

1-19 of 19 products