Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Promotions

Range name

Tigi Texture & Grip

4 products found
Items per page 60
Sort by

TIGI Salty Not Sorry Texturising Sea Salt Spray 100ml

245
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £100.00 per 1l
Member Price     £6.66 £66.60 per 1l
 

TIGI Manipulator Paste 57g

234
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £175.44 per 1kg
Member Price     £6.66 £116.85 per 1kg
 

TIGI Manipulator Matte Hair Wax 57g

103
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £6.66   Original price £10.00 each £175.44 per 1kg
Member Price     £6.66 £116.85 per 1kg
 
Available in Stores only

TIGI Back It Up Texturising Cream 125ml

236
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £80.00 per 1l
Member Price     £6.66 £53.28 per 1l