Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

On promotion

Review rating

Promotions

Range name

Garnier Ultimate Blends

Garnier Ultimate Blends

Garnier Ultimate Blends haircare products have been sourced from nature and blended with love since 1982. Good to your hair and the world we live in, discover our wholesome blends for naturally beautiful hair, every day. Just as we promise to be good to your hair, we also promise to be good to the world we live in.

Renewable: We try, where possible, to source our ingredients from renewable sources. Sustainable: Our products are produced in factories committed to sustainable production. Terracycle®: Partnered with Terracycle® to keep beauty products out of landfills.

29 products found
Items per page 60
Sort by

Garnier Ultimate Blends Hair Food Coco 3 in 1 Mask 400ml

5
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Coconut Shampoo 350ml

980
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana Hair Mask 390ml

3422
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Pineapple Conditioner 350ml

174
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Shampoo 400ml

285
Members 1/2 price on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
  £2.49   Original price £4.99 each £12.48 per 1l
Member Price     £2.49 £6.23 per 1l
 

Garnier Ultimate Blends Hair Food Cocoa Butter Hair Mask

167
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Conditioner 400ml

219
Members 1/2 price on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
  £2.49   Original price £4.99 each £12.48 per 1l
Member Price     £2.49 £6.23 per 1l
 

Garnier Ultimate Blends Coco Sleek Shampoo 400ml

231
Members 1/2 price on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
  £2.49   Original price £4.99 each £12.48 per 1l
Member Price     £2.49 £6.23 per 1l
 

Garnier Ultimate Blends Hair Food Watermelon Hair Mask 390ml

3422
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £8.99 each £23.05 per 1l

Garnier Ultimate Blends Pineapple Hair Mask Treatment 400ml

383
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Garnier Ultimate Blends Coco Sleek Conditioner 400ml

365
Members 1/2 price on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
  £2.49   Original price £4.99 each £12.48 per 1l
Member Price     £2.49 £6.23 per 1l
 

Garnier Ultimate Blends Hair Food Papaya Hair Mask 390ml

3422
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l
Available in Stores only

Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana Shampoo 350ml

980
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana Conditioner 350ml

3422
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Cocoa Butter Shampoo

134
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Avocado Oil Curl Remedy Mask 340ml

162
2 for £8 on Garnier Ultimate Blends Avocado Oil Curl Remedy Mask 340ml
Learn More
    Original price £6.99 each £20.56 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Pineapple Shampoo 350ml

180
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Avocado Oil & Shea Shampoo 300ml

164
2 for £6 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £5.49 each £18.30 per 1l

Garnier Ultimate Blends Curl Revival Elixir Oil 120ml

161
save 35% on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Discounted price £6.49 each   Original price was £9.99 £9.99 £54.08 per 1l

Garnier Ultimate Blends Avocado Oil & Shea Conditioner 250ml

163
2 for £6 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £5.49 each £21.96 per 1l

Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Serum

225
save 35% on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Discounted price £6.49 each   Original price was £9.99 £9.99 £56.43 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Papaya Conditioner 350ml

3422
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Better Rice Water Shampoo

220
2 for £6 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £5.50 each £18.33 per 1l

Garnier Ultimate Blends Rice Water Conditioner 250ml

301
2 for £6 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £5.50 each £22.00 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Watermelon Shampoo 350ml

980
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Papaya Shampoo 350ml

980
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana Mask Duo Bundle

    Discounted price £10.00 each   Original price was £17.98 £17.98

Garnier Ultimate Blends Hair Food Watermelon Mask Duo Bundle

    Discounted price £10.00 each   Original price was £17.98 £17.98

Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana Bundle

    Discounted price £16.50 each   Original price was £21.99 £21.99

1-29 of 29 products