Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Bundles category

Organic

Sun protection factor

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Paraben free

Skin type

Product format

Oil free

Body Lotions

318 products found
Items per page 60
Sort by

Dr Bronner Organic Peppermint Lotion - 240ml

92
    Original price £14.60 each £60.83 per 1l

Urtekram Wild Lemongrass Body Lotion - 245ml

0
    Original price £7.60 each £31.02 per 1l

Urtekram Organic Coconut Body Lotion (Pump) - 250ml

0
    Original price £7.89 each £31.56 per 1l

Urtekram Organic Aloe Vera Body Lotion - 245ml

0
    Original price £7.89 each £32.20 per 1l

Urtekram Rose Body Lotion with Pump Organic - 245ml

0
    Original price £7.89 each £32.20 per 1l

Dr Bronner Organic Orange Lavender Lotion - 240ml

0
    Original price £14.60 each £60.83 per 1l

Urtekram Soothing Lavender Body Lotion - 245ml

0
    Original price £7.60 each £31.02 per 1l

Urtekram Soft Wild Rose Body Lotion - 245ml

0
    Original price £7.60 each £31.02 per 1l

Dr Bronner Organic Patchouli Lime Lotion - 240ml

0
    Original price £14.60 each £60.83 per 1l

UpCircle Hand + Body Lotion with Bergamot Water - 250ml

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £18.99 £18.99 £59.96 per 1l

Ziaja Silk Proteins Body Lotion Moisturising 400ml

0
    Original price £6.39 each £15.98 per 1l

Bielenda Professional Mango Boost regenerating Body Balm 500ml

0
    Original price £17.50 each £35.00 per 1l

Crabtree Evelyn Bali Body Balm 100ml Coconut and Sandalwood

0
    Discounted price £10.25 each   Original price was £27.00 £27.00 £102.50 per 1l

Nougat London Shea Moisturising Body Souffle (260ml)

0
    Original price £15.00 each £57.69 per 1l

Molton Brown Orange & Bergamot Body Lotion 300ml

0
    Original price £34.99 each £116.63 per 1l

Prep & Tan Bundle (Medium-Dark)

  £15.34   Discounted price £19.34 each   Original price was £30.72 £30.72
Member Price     £15.34
 

Tipsy Fox Shower Balm 220ml

0
    Original price £8.50 each £38.64 per 1l

Tipsy Fox Whipped Body Lotion 250ml

0
    Original price £8.50 each £34.00 per 1l