Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Paraben free

Body Serums

Body Serums

Moisturising Body Serums
18 products found
Items per page 60
Sort by

Me+ Salicylic Acid & AHA Body Serum

21
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected Me+
Learn More
Double points! on selected Superdrug Skin
Learn More
    Discounted price £5.33 each   Original price was £8.00 £8.00 £21.32 per 1l

Dove Body Serum Lotion Pro Retinol+ Firming for Surface Renewing 200ml

263
Free Next Day Delivery when you spend £15 on selected Dove Skin, Hair & Toiletries
Learn More
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Dove
Learn More
    Original price £12.99 each £64.95 per 1l

Vaseline Gluta-Hya Dewy Radiance Serum Burst Lotion 200 ml

1416
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Online Only! 1 week! Save up to 1/2 price on selected Vaseline
Learn More
    Discounted price £8.70 each   Original price was £12.99 £12.99 £43.50 per 1l

Vaseline Gluta-Hya Flawless Tone Serum Burst Lotion 200 ml

1416
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Online Only! 1 week! Save up to 1/2 price on selected Vaseline
Learn More
    Discounted price £8.70 each   Original price was £12.99 £12.99 £43.50 per 1l

Venus For Pubic Hair And Skin, Daily Soothing Serum 50ml  

792
    Original price £9.99 each £199.80 per 1l

Dove Body Serum Lotion Barrier Repairing Pro Ceramide+ Hydration 200ml

262
Free Next Day Delivery when you spend £15 on selected Dove Skin, Hair & Toiletries
Learn More
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Dove
Learn More
    Original price £12.99 each £64.95 per 1l

Nivea Repair & Care Intensive Care Body Serum Lotion 200Ml

110
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 price on selected Nivea
Learn More
    Discounted price £4.24 each   Original price was £8.49 £8.49 £21.20 per 1l

NOT4U Clear Body Serum (290ml)

0
    Original price £12.00 each £41.38 per 1l

Vaseline Gluta-Hya Smoothing Perfector Serum Burst Lotion 200ml

0
Online Only! 1 week! Save up to 1/2 price on selected Vaseline
Learn More
    Discounted price £8.70 each   Original price was £12.99 £12.99 £43.50 per 1l

NIVEA Q10 Firming & Energising Body Serum Lotion 200ml

284
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
    Original price £13.49 each £67.45 per 1l

Ziaja Med Active Linseed Regenerating & Moisturising Body Serum 400 ml

0
    Original price £13.99 each £34.98 per 1l

Apis Harmony of Forest Firming Body Concentrate | 1 L

0
    Original price £18.94 each £18.94 per 1l

NOT4U Clear Body Mist (200ml)

0
    Original price £15.00 each £75.00 per 1l

Juvena Fascianista Body Serum 125ml

0
    Original price £41.46 each £331.68 per 1l

REN Clean Skincare Radiance AHA Smart Renewal Body Serum

11
    Discounted price £20.75 each   Original price was £38.00 £38.00 £103.75 per 1l

Ziaja Baltic Home Spa Vitality Moisturising Body Serum 400ml

0
    Original price £10.99 each £27.48 per 1l

Ziaja Baltic Home SPA Fit Moisturising Body Serum 400ml

0
    Original price £10.99 each £27.48 per 1l

COSMEPICK Echinacea Foot Serum 2 x 80ml

0
    Original price £16.95 each £105.94 per 1l

1-18 of 18 products