Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Paraben free

Allergen free

Product format

Cruelty free

Body Milk

Body Milk

Moisturising Body Milk
9 products found
Items per page 60
Sort by

Mixa Urea Cica Repair Body Lotion, 5% Urea & Panthenol 400ml

4
Free Next Day Delivery when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected MIXA
Learn More
    Discounted price £5.99 each   Original price was £8.99 £8.99 £14.98 per 1l

Givenchy Irresistible The Body Milk 200ml

4
    Discounted price £38.48 each   Original price was £54.00 £54.00 £192.40 per 1l

Mixa Panthenol Comfort Lotion 400ml

3
Free Next Day Delivery when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Save 1/3 on selected MIXA
Learn More
    Discounted price £5.99 each   Original price was £8.99 £8.99 £14.98 per 1l

Vegan by Happy Skin Aloe Vera Hydrating Body Milk 100ml

3
    Discounted price £14.99 each   Original price was £34.99 £34.99 £149.90 per 1l

SPA CEYLON Sleep - Body Milk-250ml

0
Save 20%
Learn More
    Original price £20.00 each £80.00 per 1l

Roger & Gallet Gingembre Rouge Body Milk 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Fenjal Intensive Body Milk 200ml

0
    Original price £7.95 each £39.75 per 1l

Goats of the Gorge Goats Milk Skin Cream Unscented 50ml

0
    Original price £8.99 each £179.80 per 1l

Goats of the Gorge Goats Milk Night Cream Lavender - 50ml

0
    Original price £8.99 each £179.80 per 1l