Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Vegan

Bundles category

On promotion

Review rating

Oil free

Paraben free

Allergen free

Superdrug My Little Star

Superdrug My Little Star

Whether you're a mum to be or a proud parent, you'll find everything you need with our Superdrug My Little Star baby range. From maternity to everyday essentials including nappies, baby wipes, cotton wool and baby shampoo.

Shop by categories
Hide This Information ^
28 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug My Little Star Vegan Nipple Cream 75ml

4
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £6.00 each £80.00 per 1l

Superdrug My Little Star Vegan Nappy Cream 100ml

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £4.00 each £40.00 per 1l

Superdrug My Little Star Biodegradable Pure Baby Wipes 60 x6 Bundle

    Discounted price £7.50 each   Original price was £10.20 £10.20

Superdrug Toddler Training Wipes Frag Free Bio 60 x9 Bundle

    Discounted price £6.00 each   Original price was £9.00 £9.00

Superdrug Toddler Training Wipes Frag Free Bio 60 x6 Bundle

    Discounted price £4.00 each   Original price was £6.00 £6.00

Superdrug My Little Star Biodegradable Pure Baby Wipes 60 x9 Bundle

    Discounted price £11.70 each   Original price was £15.30 £15.30

Superdrug My Little Star Baby Wipes Fragrance Free Bio x6 Bundle

    Discounted price £4.00 each   Original price was £6.00 £6.00

Superdrug My Little Star Baby Wipes Fragrance Free Bio x9 Bundle

    Discounted price £6.00 each   Original price was £9.00 £9.00

Superdrug My Little Star Baby Wipes 64 Frag Bio x9 Bundle

    Discounted price £6.00 each   Original price was £9.00 £9.00

Superdrug My Little Star Baby Wipes 64 Frag Bio x6 Bundle

    Discounted price £4.00 each   Original price was £6.00 £6.00

My Little Star 100% Pure Cotton Wool Pads - 50 Large Pads

41
3 for 2 on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £2.00 each 4p each

Superdrug My Little Star Baby Wipes 64 Frag Bio

62
3 for £2 on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £1.00 each 2p each

Superdrug My Little Star Baby Wipes Fragrance Free Bio

78
3 for £2 on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £1.00 each 2p each

My Little Star 100% Pure Cotton Wool - 300 Buds

20
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £1.00 each 0p each

Superdrug My Little Star Nappy Bags x100

7
2 for £2 on selected Superdrug My Little Star
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.15 each 1p each

Superdrug My Little Star Cotton Wool Pleated 200g

0
Everyday Low Price on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £1.60 each £8.00 per 1kg

My Little Star Superdrug Cotton Pads Triple Pack

2
Great Savings! on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £3.00 each £3.00 each

Superdrug My Little Star Cotton Balls x300

4
Everyday Low Price on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £2.20 each 1p each

Superdrug My Little Star Disposable Breast Pads

11
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £1.50 each 6p each

Superdrug My Little Star Maternity Towels x10

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £1.45 each 15p each

Sperdrug Baby Sponge Twin Pack

9
Great Savings! on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £1.00 each £1.00 each

My Little Star 100% Pure Cotton Wool - 50 Buds

14
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £0.80 each 2p each

Superdrug My Little Star Biodegradable Pure Baby Wipes 60

9
2 for £2.50 on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £1.70 each 3p each

My Little Star 100% Pure Cotton Wool - 200 Buds

4
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Baby
Learn More
    Original price £0.85 each 0p each

Superdrug My Little Star Cotton Balls x100

0
Everyday Low Price on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £1.60 each 2p each

My Little Star 100% Pure Cotton Wool Pads - 50 Small Pads

2
3 for 2 on selected Superdrug My Little Star
Learn More
    Original price £2.00 each 4p each

My Little Star 50 Cotton Buds x6 Bundle

    Discounted price £3.60 each   Original price was £4.80 £4.80

My Little Star 200 Cotton Buds x6 Bundle

    Discounted price £3.81 each   Original price was £5.10 £5.10

1-28 of 28 products