Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

Vegan

Bundles category

On promotion

Review rating

Marketplace product

Paraben free

Allergen free

Natural

Oil free

Promotions

Hair Styling

909 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Hairspray Extra Firm Hold 450ml

Options: + 2 sizes
50
2 for £4 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
3 for £5 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
    Original price £2.50 each £5.56 per 1l

Superdrug Hair Mousse Extra Firm Hold 300ml

Options: + 2 sizes
50
2 for £4 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
3 for £5 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
    Original price £2.50 each £8.33 per 1l

Superdrug Style Expertise Curl Cream 150ml

6
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £26.67 per 1l

Umberto Giannini Curl Jelly Scrunching Jelly 200ml

1558
Save 1/3 on selected Umberto Giannini
Learn More
    Discounted price £5.96 each   Original price was £8.95 £8.95 £29.80 per 1l

Herbal Essences Fiji Magic Leave-In Serum 95Ml

1131
3 for 2 on selected Herbal Essences
Learn More
    Original price £8.99 each £94.63 per 1l

got2b Glued Blasting Freeze Spray 300ml

64
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.65 each £18.83 per 1l

Superdrug Style Expertise Curl Mousse 125ml

23
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £3.00 each £24.00 per 1l

Fudge Professional Hair Texture Spray 250Ml

2
Save 1/3 on selected Fudge Professional
Learn More
    Discounted price £9.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £39.96 per 1l

Superdrug Style Expertise Hair Powder

38
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £400.00 per 1kg

Superdrug Hairspray Ultra Firm 450ml

28
2 for £4 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
3 for £5 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
    Original price £2.50 each £5.56 per 1l

Superdrug Hairspray Natural Hold 300ml

26
2 for £2.50 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
3 for £3.50 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
    Original price £2.00 each £6.67 per 1l

John Frieda Volume Lift Pushed-Up Dry Texture Spray 200Ml

91
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £9.99 each £49.95 per 1l

Superdrug 75ml Hair Mousse - Extra Firm Hold

Options: + 2 sizes
50
3 for 2 on selected
Learn More
    Original price £2.00 each £26.67 per 1l

ErthSkin 15-IN-1 Hair Renewal Professional Hair Spary 300ml

6
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £24.99 each   Original price was £49.99 £49.99 £83.30 per 1l

Superdrug Style Expertise Salt Spray 150ml

10
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £26.67 per 1l

TIGI Salty Not Sorry Texturising Sea Salt Spray 100ml

246
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £100.00 per 1l
Member Price     £6.66 £66.60 per 1l
 

Superdrug Hairspray Firm Hold 300ml

Options: + 2 sizes
35
2 for £2.50 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
3 for £3.50 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £2.00 each £6.67 per 1l

Superdrug Hairspray Unperfumed 450ml

19
2 for £4 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
3 for £5 on selected Superdrug Hair Styling
Learn More
    Original price £2.50 each £5.56 per 1l

L'Oréal Paris Elnett Extra Strong Hold & Shine 400ml

37
2 for £12 on selected L'Oréal Paris Elnett 400ml
Learn More
    Original price £8.19 each £20.48 per 1l

Superdrug Mens Hair Putty 75ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Mens Toiletries
Learn More
    Original price £4.00 each £53.33 per 1l

got2b Glued 4 Brows & Edges 2in1 Gel 16ml

94
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.85 each £365.63 per 1l

Superdrug Style Expertise Gel Spray 150ml

12
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £3.00 each £20.00 per 1l

Camille Rose Curl Maker Curling Jelly

14
Save 1/3 on selected Kinks Curls & Coils
Learn More
    Discounted price £11.32 each   Original price was £16.99 £16.99 £31.89 per 1l

L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss 5 Minute Lamination Treatment

354
Members 1/2 price on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
  £8.49   Original price £16.99 each £84.95 per 1l
Member Price     £8.49 £42.45 per 1l
 

Superdrug Style Expertise Heat Spray 300ml

11
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £13.33 per 1l

Aussie Bouncy Curls Epic Volume Mousse 200M

9
3 for 2 on selected Aussie
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Tresemme Extra Hold Hairspray 400ml

Options: + 4 sizes
482
Free next day delivery when you spend £10 on selected TRESemme
Learn More
2 for £10 on selected TRESemme
Learn More
    Original price £6.50 each £16.25 per 1l

John Frieda Frizz Ease Infinite Smooth Blow Out Spray 200Ml

107
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £9.99 each £49.95 per 1l

L'Oréal Paris Elvive Dream Lengths No Haircut Cream 200ml

237
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
    Original price £7.99 each £39.95 per 1l

John Frieda Frizz Ease The Controller Extra Strength Serum

1118
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £9.99 each £199.80 per 1l

John Frieda Frizz Ease Dream Curls Curl Reviver Mousse 200Ml

1260
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

TRESemme Freeze Hold Hairspray 400ml

Options: + 2 sizes
320
Free next day delivery when you spend £10 on selected TRESemme
Learn More
2 for £10 on selected TRESemme
Learn More
    Original price £6.50 each £16.25 per 1l

L'Oréal Paris Elvive Dream Lengths Sleek Serum 100ml

310
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
    Original price £8.99 each £89.90 per 1l

Bedhead After Party Cream 100ml

357
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £120.00 per 1l
Member Price     £7.99 £79.90 per 1l
 

Wella Silvikrin Maximum Hold Hairspray, 400 ml

222
2 for £9 on selected Silvikrin
Learn More
    Original price £5.15 each £12.88 per 1l

L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Leave-In Serum 150ml

211
Members 1/2 price on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
  £8.49   Original price £16.99 each £113.27 per 1l
Member Price     £8.49 £56.60 per 1l
 

Camille Rose Curl Love Moisture Milk 240ml

16
Save 1/3 on selected Kinks Curls & Coils
Learn More
    Discounted price £7.99 each   Original price was £11.99 £11.99 £33.29 per 1l

Vo5 Mega Hold Gel Spray 200ml

391
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £29.95 per 1l

Superdrug Style Expertise Freeze Hold Hairspray 200ml

10
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £3.00 each £15.00 per 1l

Superdrug Style Expertise Anti Frizz Serum 50ml

10
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £5.00 each £100.00 per 1l

John Frieda Frizz Ease Moisture Barrier Hairspray 250Ml

118
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £8.99 each £35.96 per 1l

Garnier Method For Curls Air Dry Cream

118
Members Save 1/3 on selected Garnier Method for Curls
Learn More
  £6.65   Original price £9.99 each £38.42 per 1l
Member Price     £6.65 £25.58 per 1l
 

Remington S8500 Shine Therapy Straightener

4
Members Only! Save 50% on selected Remington
Learn More
  £34.99   Original price £79.99 each £79.99 each
Member Price     £34.99 £34.99 each
 

Remington S3500 Ceramic Straight Straighteners

22
Save 1/2 Price on selected Remington
Learn More
    Discounted price £22.99 each   Original price was £27.99 £27.99 £22.99 each

Remington One Dry & Style Hair Dryer

31
Save 1/2 Price on selected Remington
Learn More
    Discounted price £66.66 each   Original price was £99.99 £99.99 £66.66 each

got2b Powder'ful Volumizing Hair Styling Powder 10g

255
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.65 each £565.00 per 1kg

Pick & Mix Temporary Hair Colour Spray Red 75ml

52
2 for £5 on selected Pick & Mix
Learn More
3 for £7 on selected Pick & Mix
Learn More
    Original price £3.00 each £40.00 per 1l

TIGI Masterpiece Hairspray 340ml

59
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £7.99   Original price £12.00 each £35.29 per 1l
Member Price     £7.99 £23.50 per 1l
 
Available in Stores only

L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Volume Spray 200ml

302
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
    Original price £12.99 each £64.95 per 1l

Vo5 Ultimate Hold Hair Spray 400ml

243
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £14.98 per 1l

Dove Hair & Scalp Therapy Density And Growth Serum 45Ml

216
Free Next Day Delivery when you spend £15 on selected Dove Skin, Hair & Toiletries
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Dove
Learn More
    Original price £9.99 each £222.00 per 1l

Pick & Mix Temporary Hair Colour Spray Blue 75ml

52
2 for £5 on selected Pick & Mix
Learn More
3 for £7 on selected Pick & Mix
Learn More
    Original price £3.00 each £40.00 per 1l

Garnier Method For Curls Spray 150ml

171
Members Save 1/3 on selected Garnier Method for Curls
Learn More
  £6.65   Original price £9.99 each £66.60 per 1l
Member Price     £6.65 £44.34 per 1l
 

got2b Glued Hairspray 100ml

9
3 for 2 on selected Got2b
Learn More
    Original price £2.35 each £23.50 per 1l

L'Oréal Paris Elnett Flexible Hold Hairspray 400ml

11
2 for £12 on selected L'Oréal Paris Elnett 400ml
Learn More
    Original price £8.19 each £20.48 per 1l

Superdrug Coconut Curl Defining Styling Jelly

16
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £20.00 per 1l

Got2b Gotgloss Shine Spray 200Ml

189
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £7.29 each £36.45 per 1l

Superdrug Style Expertise Gel 150ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £26.67 per 1l

TIGI Hard Head Hairspray 385ml

133
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £31.17 per 1l
Member Price     £7.99 £20.76 per 1l
 

Superdrug Mens Hair Wax 75ml

4
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Mens Toiletries
Learn More
    Original price £4.00 each £53.33 per 1l