Revlon

Revlon , Professional hair results in no time.

About Revlon

Revlon Professional® is your home for professional hair coloring, cutting and products. Discover our professional haircare universe.

Registered company name: Kube Packaging Limited Legal type: Business Registration number: 10230487 VAT no: GB278078855 Address:17b Bakers Court Payocke Road Basildon Essex SS14 3EH United Kingdom

Delivery Information

We offer Standard delivery to UK Mainland customers, taking 3-5 days.

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in store.

Our Top Sellers :

Revlon Professional Uniqone - Mask 300ml

0
    Original price £15.00 each £50.00 per 1l

Revlon Professional - Uniqone Aitana - Hair Treatment 150ml

0
    Original price £12.50 each £83.33 per 1l

Revlon Professional Equave - Detox Micellar Shampoo 485ml

0
    Original price £15.00 each £30.93 per 1l

Revlon Professional Uniqone Curls - Shampoo 230ml

0
    Original price £15.50 each £67.39 per 1l

Revlon Professional Uniqone - Hair Treatment Coconut 150ml

0
    Original price £12.50 each £83.33 per 1l

Revlon Professional Uniqone - Shampoo 490ml

0
    Original price £16.00 each £32.65 per 1l

Revlon Professional Uniqone Hair Treatment - Lotus 150ml

0
    Original price £12.50 each £83.33 per 1l

Revlon Professional Uniqone Curls - Hair Treatment 230ml

0
    Original price £15.50 each £67.39 per 1l

Revlon Professional Uniqone - Hair Treatment Green Tea 150ml

0
    Original price £12.50 each £83.33 per 1l

Revlon Professional Uniqone - Hair Treatment 150ml

0
    Original price £12.50 each £83.33 per 1l