BeardGang Members

BeardGang Members , Hemp based mens grooming products

About BeardGang Members

Beardgang Members was established to transform and revolutionize men's grooming. Our expertly crafted hemp products are unlike anything you've used before. Tap in to one of mother nature's deepest secrets to discover a world of nutrients that will leave your hair and skin revitalized.

Registered company name: BeardGang Members Legal type: Business Registration number: 12204951 VAT no: N/A Address:Unit 4 Vertex Park South Bristol BS16 7LB United Kingdom

Delivery Information

Royal Mail Tracked

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in store

Our Top Sellers :

BeardGang Members Mango Magic Hemp Balm 100ml

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £16.00 each £160.00 per 1l

BeardGang Members Sweet Mary J Hemp Oil 60ml

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £22.00 each £366.67 per 1l

BeardGang Members Coconut Gold Hemp Oil 60ml

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £28.00 each £466.67 per 1l

BeardGang Members Caribbean Dream Hemp Oil 60ml

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £22.00 each £366.67 per 1l

BeardGang Members On the go Beard Mist 20ml

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £9.99 each £499.50 per 1l

BeardGang Members Hemp Beard Wash 100ml

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £17.00 each £170.00 per 1l

BeardGang Members Beardcare Bundle

0
Buy 2 get 20% off
Learn More
    Original price £67.00 each £67.00 each