Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Range name

Product format

Acrylic Nail Set

Acrylic Nail Set

There’s no better feeling than stepping foot out the nail bar with a fresh set of acrylic nails in your favourite colour. But routine maintenance visits to the local nail salon can be costly and can sometime be hard to squeeze into our hectic lifestyles. So, wouldn’t it be ideal if you could easily infill and apply a new set of fake nails from the comfort of your own home? Queue Acrylic nail kits. These acrylic nail sets contain all the tools and step-by-step instructions you need to help you create and achieve salon quality nails at home.

12 products found
Items per page 60
Sort by

Kiss French Acrylic Sculpture Kit

80
    Original price £11.50 each £11.50 each

Elegant Touch Colour Nail Rose Ribbons

1
    Original price £5.00 each £333.33 per 1kg

Elegant Touch Gel Finish Colour Cherry Pie

1
    Original price £5.00 each £5.00 each

Elegant Touch Gel Finish Mirror Mirror

5
    Original price £8.50 each £8.50 each

Claw Culture Acrylic Powder 50g - Peach Kiss

0
    Original price £12.49 each £249.80 per 1kg

Rio Quick Dip Acrylic Nail Extensions

0
    Original price £20.00 each £20.00 each

Claw Culture Acrylic Powder 50g - Pink Too

0
    Original price £12.49 each £249.80 per 1kg

Claw Culture Acrylic Powder 50g - Pearl Shimmer

0
    Original price £12.49 each £249.80 per 1kg

Claw Culture Acrylic Powder 50g - Super White

0
    Original price £12.49 each £249.80 per 1kg

Claw Culture Acrylic Powder 50g - Crystal Clear

0
    Original price £12.49 each £249.80 per 1kg

Murrays Manicure Solid Colour False Nails 24 Nails - Red

0
    Discounted price £7.99 each   Original price was £9.98 £9.98 £7.99 each

Elegant Touch Salon French 160

0
    Original price £6.50 each £6.50 each

1-12 of 12 products