Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Product format

Finish

Paraben free

Reuseable

Cruelty free

Home Accessories

879 products found
Items per page 60
Sort by

Candlelight Set of 3 Mini Candles - Peony & Water Lily

0
    Original price £13.99 each £46.63 per 1kg

French Connection Stone Collection Warm Vanilla & Cashmere Candle 405g

0
    Original price £24.99 each £61.70 per 1kg

French Connection Stone Collection Iris & Orange Blossom Candle 238g

0
    Original price £19.99 each £83.99 per 1kg

Candlelight Congratulations Set of 3 Candles Gift Box Bright Stars

0
    Original price £20.99 each £69.97 per 1kg

Candlelight Set of 3 Ribbed Mini Candles - Wild Strawberry & Rhubarb

0
    Original price £13.99 each £46.63 per 1kg

French Connection Stone Collection Warm Vanilla & Cashmere Candle 238g

0
    Original price £19.99 each £83.99 per 1kg

Candlelight Set of 3 Mini Candles - Iris & Tonka Bean

0
    Original price £13.99 each £46.63 per 1kg

Candlelight Set of 3 Ribbed Mini Candles - Pear Tree & Bay Leaf

0
    Original price £13.99 each £46.63 per 1kg

Candlelight Congratulations Set of 3 Candles Gift Box White Floral

0
    Original price £20.99 each £69.97 per 1kg

Candlelight Set of 3 Ribbed Mini Candles - Mandarin & Orange Blossom

0
    Original price £13.99 each £46.63 per 1kg

Candlelight Thank You Set of 3 Candles Gift Box Floral

0
    Original price £20.99 each £69.97 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Gourmet Vanilla 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

French Connection Stone Collection Wildberry & Patchouli Candle 238g

0
    Original price £19.99 each £83.99 per 1kg

French Connection Stone Collection Iris & Orange Blossom Candle 405g

0
    Original price £24.99 each £61.70 per 1kg

Yankee Candle Lemon Lavender Car Jar Freshener

88
    Original price £6.80 each £6.80 each

Yankee Candle Cinnamon Stick Large Jar Candle, 623.7g

1140
    Discounted price £21.65 each   Original price was £29.99 £29.99 £34.71 per 1kg

Something Different Greige Ribbed Incense Holder

0
    Original price £7.91 each £7.91 each

Something Different Greige Ribbed Incense Holder

0
    Original price £7.91 each £7.91 each

Something Different Ribbed Palo Santo Incense Burner

0
    Original price £9.01 each £9.01 each

Durance Perfumed Handmade Candle Silver Cedar 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Smiffys Statue Plastic Prop

0
    Original price £4.52 each £4.52 each

Something Different Disco Ball Vase

0
    Discounted price £11.73 each   Original price was £13.99 £13.99 £11.73 each

Durance Perfumed Handmade Candle Wild Blackcurrant 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Soft Peony 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Orange - Cinnamon 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Natural Candle Sparkling Verbena 180g

0
    Original price £28.00 each £155.56 per 1kg

Durance Perfumed Natural Candle Cotton Musk 180g

0
    Original price £28.00 each £155.56 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Madeleine 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle White Camellia 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Precious Wood 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Patchouli 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Monoï Flower 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Natural Candle Orange Blossom 180g

0
    Original price £28.00 each £155.56 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Divine Shea 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle Mimosa in Bloom 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

Durance Perfumed Handmade Candle White Tea 180g

0
    Original price £23.00 each £127.78 per 1kg

HAMIDI Maison Luxe Gypsy Rose Parfum 110ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £227.18 per 1l

HAMIDI Maison Luxe Midnight Amber Parfum 100ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £249.90 per 1l

Something Different Sunflower Taper Candle (Pack of 3)

0
    Discounted price £8.33 each   Original price was £9.99 £9.99 £2.78 each

Scooby Doo Snacks Wood Plaque

0
    Discounted price £26.00 each   Original price was £32.99 £32.99 £26.00 each

Bomb Cosmetics Piped Candle - Lemon Drop

0
    Original price £15.99 each £159.90 per 1kg

Something Different Daisy Taper Candle (Pack of 3)

0
    Original price £10.77 each £3.59 each

Bomb Cosmetics Piped Candle - Peach Belini

0
    Original price £15.99 each £159.90 per 1kg

HAMIDI Tanzanite Air Freshner 320ml

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £19.99 £19.99 £34.34 per 1l

HAMIDI Bakhoor Pure White Musk 40gm - Pack of 3

0
    Discounted price £6.49 each   Original price was £7.99 £7.99 £54.08 per 1kg

HAMIDI Bakhoor Black Oud 40gm - Pack of 3

0
    Discounted price £6.49 each   Original price was £7.99 £7.99 £54.08 per 1kg

Something Different Fortune Telling Astrology Tea Cup

0
    Discounted price £22.32 each   Original price was £23.99 £23.99 £22.32 each

HAMIDI Maison Luxe Elixir Eau De Parfum 100ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £249.90 per 1l

HAMIDI Maison Luxe Patchouli Imperial Parfum 110ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £227.18 per 1l

Something Different Talking Board Teacup & Saucer Set

0
    Discounted price £22.32 each   Original price was £23.99 £23.99 £22.32 each

HAMIDI Bakhoor Sheika 40gm - Pack of 3

0
    Discounted price £6.49 each   Original price was £7.99 £7.99 £54.08 per 1kg

HAMIDI Yaqoot Air Freshner 320ml

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £19.99 £19.99 £34.34 per 1l

HAMIDI Bakhoor Al Anwar 40gm - Pack of 3

0
    Discounted price £7.99 each   Original price was £19.99 £19.99 £66.58 per 1kg

Something Different Pampas Grass Artificial Plant

0
    Original price £22.46 each £22.46 each

HAMIDI Addicted Imperial Eau De Parfum 120ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £208.25 per 1l

Dr. Vranjes Firenze Ginger Lime Pearl Candle 200g

0
    Discounted price £55.53 each   Original price was £138.00 £138.00 £277.65 per 1kg

Something Different Carrot Cake Recipe Bamboo Cutting Board

0
    Original price £9.87 each £9.87 each

HAMIDI Bakhoor Al Azhar 40gm - Pack of 3

0
    Discounted price £6.49 each   Original price was £7.99 £7.99 £54.08 per 1kg

HAMIDI Addicted Silver Eau De Parfum 120ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £208.25 per 1l

HAMIDI Addicted Madame Eau De Parfum 120ml

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £208.25 per 1l