Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Product format

Finish

Paraben free

Reuseable

Cruelty free

Home Accessories

879 products found
Items per page 60
Sort by

Elements of Home Love Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Elements of Home Orchard Breeze Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Elements of Home Air Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Elements of Home Invincible Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Elements of Home Spring Dawn Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Transformulas Dresser Tray Silver Med 18x8.5cm

0
    Original price £15.00 each £15.00 each

Elements of Home Extraterrestrial Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Elements of Home Pink Champagne Carpet Freshener - 500g

0
    Original price £12.49 each £24.98 per 1kg

Durance Room Spray Verbena 100ml

0
    Original price £23.00 each £230.00 per 1l

Durance Room Spray Vanilla-Ylang 100ml

0
    Original price £23.00 each £230.00 per 1l

French Connection BLack Collection Trio of Candles Giftset 3 x 64G

0
    Original price £19.99 each £104.11 per 1kg

French Connection Autumn Range Trio of Candles Gift Set 3 x 50G

0
    Original price £17.99 each £119.93 per 1kg

French Connection Botanical Infused Cherry Blossom & Rose 1.5KG

0
    Original price £34.99 each £23.33 per 1kg

French Connection Autumn Range Apricot & Peach Candle 800g

0
    Original price £34.99 each £43.74 per 1kg

French Connection Ombre Champagne Truffle Candle 322G

1
    Original price £19.99 each £62.08 per 1kg

French Connection Autumn Range Apricot & Peach Candle 220g

0
    Original price £12.99 each £59.05 per 1kg

French Connection Autumn Range Praline & Cream Candle 220g

0
    Original price £12.99 each £59.05 per 1kg

French Connection Woven Detail Stone Bergamot & Jasmine Candle 200G

0
    Original price £19.99 each £99.95 per 1kg

French Connection Botanical Infused Lemon, Neroli & Cedarwood Candle

0
    Original price £24.99 each £37.86 per 1kg

French Connection Pastel Range Sea Salt & Coconut Candle 1.5KG

0
    Original price £49.99 each £33.33 per 1kg

French Connection Ombre Peony & Almond Blossom Candle 331g

0
    Original price £19.99 each £60.39 per 1kg

French Connection Pastel Range Lavender & Cedarwood Candle 322G

0
    Original price £17.99 each £55.87 per 1kg

French Connection Botanical Vetivert, Eucalyptus & Sea Salt Candle

0
    Original price £24.99 each £37.86 per 1kg

French Connection Pastel Range Lavender & Cedarwood Candle 1.5KG

0
    Original price £49.99 each £33.33 per 1kg

French Connection Pastel Range Strawberry Prosecco Candle 322G

0
    Original price £17.99 each £55.87 per 1kg

French Connection Autumn Range Cherry & Merlot Candle 800g

0
    Original price £34.99 each £43.74 per 1kg

French Connection White Collection Trio of Candles Giftset 3 x 64G

0
    Original price £19.99 each £104.11 per 1kg

French Connection Autumn Range Praline & Cream Candle 800g

0
    Original price £34.99 each £43.74 per 1kg

French Connection Botanical Vetivert, Eucalyptus & Sea Salt Candle

0
    Original price £34.99 each £23.33 per 1kg

French Connection Botanical Infused Vanilla Orchid Candle 1.5KG

0
    Original price £34.99 each £23.33 per 1kg

French Connection Autumn Range Cherry & Merlot Candle 220g

0
    Original price £12.99 each £59.05 per 1kg

French Connection Pastel Range Strawberry Prosecco Candle 1.5KG

0
    Original price £49.99 each £33.33 per 1kg

French Connection Pastel range Trio of Candles Gift Set 3 x 50G

0
    Original price £17.99 each £119.93 per 1kg

French Connection Ombre Peony & Almond Blossom Candle 200G

0
    Original price £14.99 each £74.95 per 1kg

French Connection Botanical Infused Lemon, Neroli & Cedarwood Candle

0
    Original price £34.99 each £23.33 per 1kg

French Connection Pastel Range Strawberry Prosecco Candle 200g

0
    Original price £12.99 each £64.95 per 1kg

French Connection White Collection Winter Vanilla Candle 158g

1
    Original price £12.99 each £82.22 per 1kg

French Connection White Collection Winter Vanilla Candle 431g

2
    Original price £24.99 each £57.98 per 1kg

French Connection Pastel Range Lavender & Cedarwood Candle 200g

0
    Original price £12.99 each £64.95 per 1kg

French Connection Black Collection Black Pomegranate Candle 251g

0
    Original price £14.99 each £59.72 per 1kg

French Connection Pastel Range Sea Salt & Coconut Candle 200g

0
    Original price £12.99 each £64.95 per 1kg

Livingandhome Retro Embossed Scented Candle

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £29.99 £29.99 £10.99 each

Livingandhome Artificial Lavender in Wood Planter

3
    Discounted price £10.49 each   Original price was £23.99 £23.99 £10.49 each

Livingandhome Artificial Potted Banana Tree Home Decoration

0
    Discounted price £79.99 each   Original price was £175.99 £175.99 £79.99 each

Livingandhome Artificial Zamioculcas Decorative Plant

0
    Discounted price £96.99 each   Original price was £229.99 £229.99 £96.99 each

Livingandhome Fake Silk Peony Hanging Vine Garland

0
    Discounted price £8.99 each   Original price was £19.99 £19.99 £8.99 each

Livingandhome Artificial Monstera Deliciosa Tree 170cm

0
    Discounted price £73.99 each   Original price was £175.99 £175.99 £73.99 each

Livingandhome Artificial Potted Palm Tree 110cm

0
    Discounted price £38.99 each   Original price was £97.99 £97.99 £38.99 each

Livingandhome Artificial Monstera Deliciosa Tree 155cm

0
    Discounted price £59.99 each   Original price was £141.99 £141.99 £59.99 each

Livingandhome LED Light Red Feather Hanging Ornament

0
    Original price £26.99 each £26.99 each

Livingandhome Artificial Olive Tree Decorative Plant 190cm

0
    Discounted price £107.99 each   Original price was £253.99 £253.99 £107.99 each

Livingandhome Artificial Peony Mixed Flowers Wreath

0
    Discounted price £17.99 each   Original price was £45.99 £45.99 £17.99 each

Livingandhome Artificial Monstera Deliciosa Tree in Pot

0
    Discounted price £45.99 each   Original price was £105.99 £105.99 £45.99 each

Livingandhome Artificial Boxwood Green Leaves Heart Wreath

0
    Discounted price £9.10 each   Original price was £23.99 £23.99 £9.10 each

Livingandhome Artificial Persian Grass 100cm

0
    Discounted price £35.99 each   Original price was £83.99 £83.99 £35.99 each

Livingandhome Halloween Maple Pumpkin Wreath

0
    Discounted price £19.99 each   Original price was £53.99 £53.99 £19.99 each

Livingandhome Artificial Potted Plant Palm Tree

0
    Discounted price £35.99 each   Original price was £91.99 £91.99 £35.99 each

Livingandhome Artificial Schefflera Arboricola Tree in Pot

0
    Discounted price £45.99 each   Original price was £107.99 £107.99 £45.99 each

Livingandhome Artificial Banana Leaf Tree in Pot 180cm

0
    Discounted price £78.99 each   Original price was £217.99 £217.99 £78.99 each

Livingandhome Artificial Flowers Plant in Pot Purple

0
    Discounted price £39.99 each   Original price was £111.99 £111.99 £39.99 each