Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Product format

Finish

Paraben free

Reuseable

Cruelty free

Home Accessories

879 products found
Items per page 60
Sort by

Livingandhome Lime and Citrus Soy Wax Scented Candle

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Livingandhome Bluebell Soy Wax Scented Candle

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Myga Smudge Ritual Set – Quartz

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Myga Incense Holder - Buddha

+13
0
    Original price £4.99 each £4.99 each

Stanley Legendary Double-wall Vacuum Insulation Camp Mug

0
    Original price £28.99 each £28.99 each

Acqua di Parma Signatures of the Sun Osmanthus 200g Candle

0
    Discounted price £47.15 each   Original price was £91.95 £91.95 £235.75 per 1kg

Livingandhome 200g Embossed Glass Soy Candle -Pear & Freesia

0
    Discounted price £6.99 each   Original price was £13.99 £13.99 £34.95 per 1kg

Serenityy Oil Burner - House Warming

0
    Original price £10.99 each £10.99 each

Candlelight Glass Soap Dispenser With Black Pump

0
    Original price £12.99 each £12.99 each

Thameen Sandalwood Vert Candle 250g

0
    Discounted price £32.30 each   Original price was £68.00 £68.00 £129.20 per 1kg

Livingandhome Soy Wax Scented Candle Lavender-250g

0
Save up to 65% on Livingandhome Selected Product!
Learn More
    Original price £11.99 each £47.96 per 1kg

Candlelight The Silk Road Collection Bukhara Light Up Glitter Candle

0
    Original price £17.49 each £17.49 each

Candlelight Silk Road Pomegranate & Cassis Light Up Candle

0
    Original price £16.99 each £16.99 each

Candlelight Tianshui Luxury 2-Wick Glass Decorative Candle

0
    Original price £16.49 each £16.49 each

Candlelight Silk Road Collection Tianshui Light Up Candle

0
    Original price £16.99 each £16.99 each

Candlelight Silk Collection Chengdu Light Up Glitter Candle

0
    Original price £16.99 each £16.99 each

âme pure Scented Candle | Vanilla & Coconut, 275 g

0
Save up to 50% on selected âme pure
Learn More
    Discounted price £20.64 each   Original price was £29.49 £29.49 £75.05 per 1kg

âme pure Scented Candle | Salted Caramel, 275 g

0
Save up to 50% on selected âme pure
Learn More
    Discounted price £20.64 each   Original price was £29.49 £29.49 £75.05 per 1kg

âme pure Scented Candle | Powdery Vanilla & Chocolate, 275 g

0
Save up to 50% on selected âme pure
Learn More
    Discounted price £20.64 each   Original price was £29.49 £29.49 £75.05 per 1kg

âme pure Scented Candle | Sweet Pomegranate, 275 g

0
Save up to 50% on selected âme pure
Learn More
    Discounted price £20.64 each   Original price was £29.49 £29.49 £75.05 per 1kg

Panasonic SC-BMAX5E-K Party Speaker in Black

62
Save up to 50% off Panasonic!
Learn More
    Discounted price £199.00 each   Original price was £229.99 £229.99 £199.00 each

Panasonic SC-BMAX10E-K Speaker in Black

62
Save up to 50% off Panasonic!
Learn More
    Discounted price £249.00 each   Original price was £349.95 £349.95 £249.00 each

Panasonic SC-HTB150EBK Soundbar in Black

175
Save up to 50% off Panasonic!
Learn More
    Discounted price £119.00 each   Original price was £149.99 £149.99 £119.00 each

ErthSkin London Tranquil Forest Night Scented ( Pack of 3 Candles )

3
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £19.99 each   Original price was £89.00 £89.00 £133.27 per 1kg

SPA CEYLON Pink Grapefruit - Aromaveda Natural Candle 200g

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £33.75 each   Original price was £45.00 £45.00 £168.75 per 1kg

SPA CEYLON Cardamom Rose - Aromaveda Natural Candle 200g

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £33.75 each   Original price was £45.00 £45.00 £168.75 per 1kg

SPA CEYLON Frankincense Kay Lime - Aromaveda Natural Candle 200g

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £33.75 each   Original price was £45.00 £45.00 £168.75 per 1kg

SPA CEYLON Neroli Jasmine - Aromaveda Natural Candle 200g

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £33.75 each   Original price was £45.00 £45.00 £168.75 per 1kg

SPA CEYLON Lemongrass Mandarin - Aromaveda Natural Candle 200g

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £33.75 each   Original price was £45.00 £45.00 £168.75 per 1kg

Livingandhome Soy Wax Scented Candle Litsea Cubeba-250g

0
Save up to 65% on Livingandhome Selected Product!
Learn More
    Original price £12.99 each £51.96 per 1kg

Dr. Eve_Ryouth 7 Color Led Aroma Diffuser With oil Bottle

1
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £19.99 each   Original price was £79.00 £79.00 £19.99 each

Serenityy Vanilla Shortbread Soy Candle, Glass Jar, 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Classic Yin Yang Ceramic Oil Burner - Rustic Terracotta

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Serenityy Large Pink Floating Candle

0
    Original price £12.49 each £12.49 each

Serenityy Concrete Candle - Grey - Wooden Wick - 300g

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Set of 18 Scented Tealights - Self Balance, Serenityy

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Ceramic & Metal Square Oil Burner

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Serenityy Set of 18 Scented Tealights - Rose

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Home is Home Candle Pot - Forever Vanilla

0
    Original price £12.50 each £12.50 each

Serenityy Agnes + Cat Votive Candle - Clementine

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1kg

Serenityy Classic White Ceramic Oil Burner - Short Owl

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Serenityy Oil Burner Angel Cut Out - White

0
    Original price £10.99 each £10.99 each

Serenityy White Cherubs Ceramic Oil Burner - Assorted Designs

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Serenityy Bamboo Soy Wax Candle - Chunky Recycled Glass, 30hr Burn

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Cucumber & Mint Soy Candle 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Baby Powder Soy Candle, 30hr Chunky Glass

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Set of 18 Lavender Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Med Pot Stag Head Candle - Whiskey & Woodsmoke

0
    Original price £16.49 each £16.49 each

Apis Raspberry Glow Natural Soy Candle | 150g

0
    Original price £34.94 each £232.93 per 1kg

Stanley The Artisan Leakproof Thermal Bottle

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Stanley Adventure To-Go Food Jar 0.35L Lunch Container

0
    Original price £40.99 each £40.99 each

Stanley Adventure To-Go Food Jar 0.53L Lunch Container

0
    Original price £46.99 each £46.99 each

Stanley The Artisan Leakproof Thermal Bottle

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Stanley Legendary Food Jar + Spork 0.4L Lunch Container

0
    Original price £51.99 each £51.99 each

Stanley Adventure To-Go Stainless Steel Food Jar

0
    Original price £40.99 each £40.99 each

Stanley Artisan Thermal Food Jar 0.5L

0
    Original price £67.99 each £67.99 each

Stanley Artisan Thermal Bottle 1.4L

0
    Original price £97.99 each £97.99 each

Lalique Candle 190g - Figuier Amalfi

0
    Discounted price £38.92 each   Original price was £69.00 £69.00 £204.84 per 1kg

Stanley Artisan Thermal Bottle 1.0L ly

0
    Original price £87.99 each £87.99 each

Price's Candles Small Jar Cherry Blossom Candle

0
    Discounted price £4.95 each   Original price was £4.99 £4.99 £4.95 each