Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Product format

Voltarol

Voltarol

Explore the Voltarol product range and rediscover the joy of movement. Our range of products contain a powerful anti-inflammatory to target the source of pain, reduce inflammation and help speed up recovery. Voltarol is trusted to help ease pain and get you moving again. Browse below to find out which Voltarol product is right for you.

12 products found
Items per page 60
Sort by

Voltarol Joint Pain Relief Gel 2.32% 50g

3
    Original price £12.19 each £243.80 per 1kg

Voltarol Back & Muscle Pain Relief Gel 1.16% 100g

7
Save up to 21% on selected Voltarol
Learn More
    Discounted price £11.45 each   Original price was £14.49 £14.49 £114.50 per 1kg

Voltarol Back & Muscle Pain Relief 1.16% Gel 30g

2
    Original price £6.19 each £206.33 per 1kg

Voltarol Back & Muscle Pain Relief 1.16% Gel 100g

0
Save up to 21% on selected Voltarol
Learn More
    Discounted price £13.26 each   Original price was £16.79 £16.79 £132.60 per 1l

Voltarol Medicated Plaster, Muscle Pain Relief, One A Day

1
Save up to 21% on selected Voltarol
Learn More
    Discounted price £8.29 each   Original price was £10.49 £10.49 £4.15 each

Voltarol Back & Muscle Pain Relief 1.16% Gel 50g

2
    Original price £8.69 each £173.80 per 1kg

Voltarol Joint Pain Relief Gel 2.32% 30g

35
    Original price £9.19 each £306.33 per 1kg

1-12 of 12 products