Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

On promotion

Review rating

Paraben free

Product format

Allergen free

Range name

Children's Pain Relief

Children's Pain Relief

Children's Pain Relief
29 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Paracetamol Oral Suspension 120mg/5ml - 100ml

2
Everyday Low Price on selected Superdrug Pain Relief
Learn More
    Original price £2.49 each £24.90 per 1l

Nurofen for Children 3mths - 9yrs Ibuprofen Orange 100ml

0
    Original price £4.29 each £42.90 per 1l

Superdrug Childrens Saline Nasal Spray 15ml

0
Everyday Low Price on selected Superdrug Pain Relief
Learn More
    Original price £3.49 each £232.67 per 1l

Nurofen for Children 3mths - 9yrs Ibuprofen Strawberry 100ml

3
    Original price £4.29 each £42.90 per 1l

Calpol Infant 2+ Months Sugar Free Suspension 100ml

156
Members Only! Now £3.39 on selected Calpol
Learn More
  £3.25   Original price £3.39 each £33.90 per 1l
Member Price     £3.25 £32.50 per 1l
 

Superdrug Children's Pain and Fever Relief 100mg/5ml

1
Everyday Low Price on selected Superdrug Pain Relief
Learn More
    Original price £2.49 each £24.90 per 1l

Calpol 6+ Years Suspension Strawberry Sugar Free 80ml

220
Members Only! Now £3.39 on selected Calpol
Learn More
  £3.25   Original price £3.39 each £42.38 per 1l
Member Price     £3.25 £40.63 per 1l
 

Clarityn Allergy 1mg/ml Syrup Mixed Berries Flavour 60ml

164
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £6.99 each £116.50 per 1l

Nurofen For Children Kids Cold, Pain Fever Strawberry 100ml

1
    Original price £4.29 each £42.90 per 1l

Calpol Saline Spray 15ml

90
    Original price £4.99 each £332.67 per 1l

Calpol Infant Suspension 2+ Months

290
Members Only! Now £3.39 on selected Calpol
Learn More
  £3.25   Original price £3.39 each £33.90 per 1l
Member Price     £3.25 £32.50 per 1l
 

Calpol Vapour Plug & Nightlight with 3 Refill Pads

130
    Original price £8.49 each £8.49 each

Calpol 6+ Years Sugar Free Suspension Sachets 12s

0
    Original price £6.29 each 52p each

Calpol Vapour Plug 5 Refill Pads

1
    Original price £7.79 each £1.56 each

Calprofen Ibuprofen Suspension 3+ Months Sugar Free 100ml

167
    Original price £4.39 each £43.90 per 1l

Calpol 3+ Years Blocked Nose Spray 15ml

1
    Original price £4.49 each £299.33 per 1l

Calpol 6+ Years Fastmelts Colour & Sugar Free 12s

160
    Original price £4.99 each 42p each

Calpol Sugar Free Infant Suspension Sachets 2+ Months 12s

160
    Original price £5.59 each £93.17 per 1l

Calpol Infant 2+ Months Sugar & Colour Free Suspension 100ml

0
    Original price £3.49 each £34.90 per 1l

Clarityn x 30 Tablets & Kids Syrup Bundle

    Original price £18.48 each

1-29 of 29 products