Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Product format

Paraben free

Allergen free

Cruelty free

Skin type

Relaxation and Sleep Aids

52 products found
Items per page 60
Sort by

The Wonder Patch Sweet Dreams 30 Sleep Patches

21
Save up to 35%
Learn More
Save up to 35%
Learn More
    Discounted price £12.99 each   Original price was £19.99 £19.99 43.30p each

Bach Rescue Remedy 20ml

20
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £12.99 each £649.50 per 1l

Bach Rescue Remedy Spray 20ml

12
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £12.99 each £649.50 per 1l

Bach Rescue Pastilles Blackcurrant 50g

9
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £8.25 each £165.00 per 1kg

Nytol Herbal Tablets 30s

4
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £6.25 each 21p each

Vitabiotics Visionace - 30 Tablets

7
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £7.80 each 26p each

Superdrug Be Calm Tablets x 60

7
Buy 1 Get 1 Free on selected Superdrug Vitamins
Learn More
    Original price £7.99 each 13p each

Breathe Right Original Nasal Strips Large 30s

16
    Original price £13.99 each 47p each

Breathe Right Clear Nasal Strips Small/Medium 10s

13
    Original price £5.99 each 60p each

Myga Acupressure Mat and Pillow Set

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Vita London Bedtime Complex with Magnesium & Lavender 60 Capsules

0
Buy 3 Vita London products get 25% off
Learn More
    Original price £6.99 each 11.65p each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Weighted Sleep Mask - Navy

0
    Original price £59.00 each £59.00 each

The Friendly Patch Co. Relax and Let Go for calm 28 Pack

121
    Original price £32.99 each £1.18 each

Aroma Energy Sleep Pillow Mist Room Spray 10ml

0
Buy 3 Vita London products get 25% off
Learn More
    Original price £6.99 each £699.00 per 1l

Aroma Energy Anxiety Pillow Mist Room Spray 10ml

0
Buy 3 Vita London products get 25% off
Learn More
    Original price £6.99 each £699.00 per 1l

Superdrug Nasal Congestion and Snoring Relief Strips X 10

11
Buy 1 Get 1 Free on selected Superdrug Vitamins
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £4.99 each 50p each
Available in Stores only

Aroma Energy Lavender Pillow Mist Room Spray 10ml

0
Buy 3 Vita London products get 25% off
Learn More
    Original price £6.99 each £699.00 per 1l

White Lotus Premium Acupressure Mat & Pillow Set

1
Save 15% On Selected White Lotus Beauty Products
Learn More
    Original price £89.00 each £89.00 each

SnoozZy Charcoal Satin Sleep Mask - Twinpack

0
Sorry, this product is currently unavailable
Out of Stock

Higher Nature Serotone 5-HTP 100mg 30 Vegan Capsules

1
3 for 2 on ALL Higher Nature!
Learn More
    Original price £13.45 each £13.45 each

Higher Nature Serotone 5-HTP 50mg 90 Vegan Capsules

0
3 for 2 on ALL Higher Nature!
Learn More
    Original price £26.95 each £26.95 each

Higher Nature Serotone 5-HTP 100mg 90 Vegan Capsules

0
3 for 2 on ALL Higher Nature!
Learn More
    Original price £34.45 each £34.45 each

Extracted Calmee Revolutionary Anxiety Supplement 60cap

2
Save £10 off our Revolutionary Range
Learn More
    Discounted price £29.99 each   Original price was £39.99 £39.99 49.98p each

Aroma Home Harris Highland Cow Sleep Eye Mask

0
    Original price £11.49 each £11.49 each

Serenityy Moon Lamp - USB

0
    Original price £23.88 each £23.88 each

CorinCraft Aromatherapy Lava Stones & Refresher Oil Gift Set - Snore

0
    Original price £34.49 each £34.49 each

CorinCraft Aromatherapy Lava Stones & Refresher Oil Gift Set - Sleep

0
    Original price £34.49 each £34.49 each

Bach Rescue Night Liquid Melts 28s

10
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £10.99 each 39p each

MyOva Magnesium Nightcap Hot Chocolate Sleep & Relaxation Blend 360G

0
    Original price £36.00 each £100.00 per 1kg

Nutripact Sleep Support & Stress Relief - 60 Capsules

0
    Discounted price £19.99 each   Original price was £29.99 £29.99 33.32p each

Mellow Patch Sleepy Head Natural Topical Patch (18 Patches)

0
    Original price £21.99 each £1.22 each

Pharmanostix Night Support Complex 60 Gummies

0
    Original price £10.99 each 18.32p each

Pharmanostix Ashwagandha 60 Gummies 1200 mg Per Daily Serving

0
    Original price £11.99 each 19.98p each

Pharmanostix Ginkgo Biloba B Plus 6000mg 90 Capsules

0
    Original price £10.99 each 12.21p each

SnoozZy Satin Sleep Mask - Charcoal

0
    Original price £10.00 each £10.00 each

Nutrafine Relax Gummies – 60 Portions

0
    Original price £25.00 each 41.67p each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Sleep Mask - Olive Green

0
    Original price £49.00 each £49.00 each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Sleep Mask - Ivory

0
    Original price £49.00 each £49.00 each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Sleep Mask - Charcoal

0
    Original price £49.00 each £49.00 each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Sleep Mask - Caramel

0
    Original price £49.00 each £49.00 each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Sleep Mask - Navy

0
    Original price £49.00 each £49.00 each

brain feed L-Theanine Natural 250mg Capsules (30) Relaxation

0
    Original price £14.99 each 49.97p each

Innooova Mind, Body & Soul Full Pack Bundle 30 Day Supply

0
    Discounted price £39.99 each   Original price was £74.97 £74.97 22.22p each

brain feed L-Theanine Natural 250mg Capsules (60) Relaxation

0
    Original price £19.99 each 33.32p each

GLORIAH's Hey Sunshine, Functional fragrance for mood - 10ml

0
    Original price £17.00 each £1700.00 per 1l

GLORIAH's Slow Jam, functional fragrance for sleep and anxiety - 10ml

0
    Original price £17.00 each £1700.00 per 1l

GLORIAH Aromatherapy Roller Balls - Hormone Support 20ml

0
    Original price £34.00 each £1700.00 per 1l

Silver Cloud Silver Ion Satin Frilly Pillowcase - Buttercup Collection

0
    Original price £25.00 each £156.25 per 1kg

Silver Cloud Silver Ion Satin Frilly Sleep Mask - Buttercup Collection

0
    Original price £20.00 each £400.00 per 1kg

Silver Cloud Satin Frilly Pillowcase Twin Pack - Buttercup Collection

0
    Original price £45.00 each £22.50 each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Sleep Mask - Black

0
    Original price £49.00 each £49.00 each

1-52 of 52 products