Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Marketplace product

Age

Mobility aids

Benches & Bars

Benches & Bars

Gym Benches
74 products found
Items per page 60
Sort by

Phoenix Fitness Weight Plate 1.25kg 1 Inch

0
    Original price £9.99 each £7.99 per 1kg

Myga Home Training Bench Set - Mocha

0
    Original price £799.99 each £799.99 each

Myga Home Training Bench Set - Forest Green

0
    Original price £799.99 each £799.99 each

Reebok Push Up Bars (Pair), 11.5 cm Height, Neutral Grip

0
    Discounted price £15.99 each   Original price was £21.99 £21.99 £15.99 each

Reebok Deck Adjustable Workout Platform & Bench - White/Black

0
    Discounted price £149.99 each   Original price was £300.99 £300.99 £149.99 each

Fitness Mad Universal Door Pull-Up Bar, 120 kg

0
    Discounted price £17.99 each   Original price was £38.99 £38.99 £17.99 each

Reebok Deck Adjustable Workout Platform & Bench - Red/Black

0
    Discounted price £149.99 each   Original price was £300.99 £300.99 £149.99 each

Reebok Deck Adjustable Workout Platform - Blue/Black.

0
    Discounted price £149.99 each   Original price was £300.99 £300.99 £149.99 each

HXGN Pro Hex Dumbbells, Pair - 2 x 10 kg

0
    Discounted price £47.99 each   Original price was £131.99 £131.99 £47.99 each

HXGN Pro Hex Dumbbells, Pair - 2 x 20 kg

0
    Discounted price £89.99 each   Original price was £263.99 £263.99 £89.99 each

Phoenix Fitness Weight Set 20kg

0
    Original price £59.99 each £59.99 each

Phoenix Fitness 20kg Dumbbell Set

0
    Original price £34.99 each £34.99 each

Phoenix Fitness 30kg Dumbbell Set

0
    Original price £44.99 each £44.99 each

Phoenix Fitness 3 Spiky Massage Ball Set

0
    Original price £8.99 each £3.00 each

Phoenix Fitness 2x Ankle Straps

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Phoenix Fitness 2 Exercise Handles

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Phoenix Fitness Straight Barbell 5ft Standard 1 Inch

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

Phoenix Fitness 20kg Weight Set

0
    Original price £34.99 each £34.99 each

Phoenix Fitness Barbell Clamp 1 Inch Orange

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Phoenix Fitness Barbell Clamp 2 Inch Orange

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Phoenix Fitness Straight Barbell 4ft Standard 1 Inch

0
    Original price £32.99 each £32.99 each

Phoenix Fitness Weight Plate 2.5kg 2 Inch

0
    Original price £12.99 each £5.20 per 1kg

Phoenix Fitness Curved Barbell 5ft Standard 1 Inch

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

Phoenix Fitness Tricep Rope

0
    Original price £14.99 each £14.99 each

Phoenix Fitness Straight Barbell 4ft Olympic 2 Inch

0
    Original price £44.99 each £44.99 each

Phoenix Fitness Weight Set 30kg

0
    Original price £79.99 each £79.99 each

Phoenix Fitness Weight Plate 1.25kg 2 Inch

0
    Original price £9.99 each £7.99 per 1kg

Phoenix Fitness Weight Plate 20kg 1 Inch

0
    Original price £49.99 each £2.50 per 1kg

Phoenix Fitness Barbell Clamp 1 Inch Pink

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Phoenix Fitness Barbell Pad Grey

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Phoenix Fitness Curved Barbell 5ft Olympic 2 Inch

0
    Original price £54.99 each £54.99 each

Phoenix Fitness V Shaped Bar

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Phoenix Fitness Massage Set

0
    Original price £22.99 each £22.99 each

Phoenix Fitness Barbell Pad Pink

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Phoenix Fitness Barbell Clamp 1 Inch Black

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Phoenix Fitness Straight Barbell 5ft Olympic 2 Inch

0
    Original price £54.99 each £54.99 each

Phoenix Fitness Weight Plate 2.5kg 1 Inch

0
    Original price £12.99 each £12.99 each

Phoenix Fitness Curl Bar Attachment

0
    Original price £29.99 each £29.99 each

Phoenix Fitness Barbell Clamp 2 Inch Pink

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Phoenix Fitness Weight Plate 5kg 2 Inch

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Phoenix Fitness Pilates Ball Purple

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Phoenix Fitness Pilates Ball Mint

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Phoenix Fitness 2 Stirrup Handle

0
    Original price £26.99 each £26.99 each

Phoenix Fitness Curved Barbell 4ft Standard 1 Inch

0
    Original price £32.99 each £32.99 each

Phoenix Fitness Barbell Clamp 2 Inch Black

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Phoenix Fitness Weight Plate 20kg 2 Inch

0
    Original price £59.99 each £59.99 each

Phoenix Fitness Barbell Pad Black

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Phoenix Fitness Curved Barbell 4ft Olympic 2 Inch

0
    Original price £44.99 each £44.99 each

Phoenix Fitness Revolving Row Handle

0
    Original price £23.99 each £23.99 each

Phoenix Fitness Rope Attachment

0
    Original price £14.99 each £14.99 each

Phoenix Fitness Weight Plate 10kg 1 Inch

0
    Original price £29.99 each £3.00 per 1kg

Phoenix Fitness Weight Plate 5kg 1 Inch

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Phoenix Fitness Pilates Ball Blue

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Phoenix Fitness Deluxe Pullup Rack

0
    Original price £119.99 each £119.99 each

York B500 Folding Barbell Weight Bench with Leg Developer

0
    Discounted price £103.99 each   Original price was £263.99 £263.99 £103.99 each

York Fitness 530 Heavy Duty Multi-Function Barbell Bench

0
    Discounted price £139.99 each   Original price was £359.99 £359.99 £139.99 each

HXGN Ultimate Dumbbell Weight Training Bench

0
    Discounted price £95.99 each   Original price was £239.99 £239.99 £95.99 each

Myga Iron Kettlebell - 10kg

0
    Original price £34.99 each £34.99 each

Myga Hexagonal Dumbbell - 9kg Pair

0
    Original price £44.99 each £44.99 each

Myga Hexagonal Dumbbell - 10kg Pair

0
    Original price £49.99 each £49.99 each