Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Oils & Chest Rubs

Oils & Chest Rubs

Oils & Chest Rubs
9 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Adult Vapour Rub 50g

24
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
Everyday Low Price on selected Superdrug Cough & Cold
Learn More
    Original price £1.99 each £39.80 per 1kg

Superdrug Olive Oil Drops 10ml

2
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £2.99 each £299.00 per 1l

Vicks VapoRub Cold Remedy Jar 100g

5
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £6.49 each £64.90 per 1kg

Olbas Oil 30ml

8
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £8.19 each £273.00 per 1l

Vicks Vaporub Easy Applicator 35g

8
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £6.19 each £176.86 per 1kg

Olbas For Children Inhalant Decongestant Oil 12ml

0
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £4.69 each £390.83 per 1l

Olbas Oil 12ml

1
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £5.19 each £432.50 per 1l

Bells Children's Vapour Rub 50g

0
    Original price £1.99 each £39.80 per 1kg