Filter products
Product type
Brand
Refine by price
Colour
Currently in stock
Organic
Bundles category
Vegan
On promotion
Review rating
Marketplace product
Promotions
Paraben free
Oil free
Allergen free
Hair Masks
Hair Masks
Hair masks are the new face masks. Simply apply to wet or dry hair, leave for a few minutes and say hello to deeply nourished, moisturised hair.
280 products found
Items per page 60
Sort by
Garnier Ultimate Blends Hair Food Coco 3 in 1 Mask 400ml
Offer 2 for £10
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More Superdrug Extracts Argan & Amla Hair Mask 200ml
Offer Buy 1 Get 1 Free
Buy 1 get 1 free on selected Superdrug Extracts
Learn More Superdrug Black Castor & Shea Curl Cream 250ml
Offer Buy 1 get 2nd 1/2 price
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More Tresemmé Mask Hydra Molecular Moisture Treatment 300ml
Offer Free Next Day Delivery when you spend £10
Free next day delivery when you spend £10 on selected TRESemme
Learn More Offer Buy 1 Get 1 Free
Buy 1 get 1 free on selected TRESemme
Learn More Superdrug Revive Hyaluronic Hair Mask 200ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More Member Price £2.50 £12.50 per 1l
Sign In Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana Hair Mask 390ml
Offer 2 for £10
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More Superdrug Revive Purple Hair Mask 200ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More Member Price £2.50 £12.50 per 1l
Sign In Superdrug Hair Wrap Mask Coconut
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Superdrug Hair Wraps Face Masks & Footsocks
Learn More L'Oréal Paris Elvive Dream Lengths Mask 300ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More Garnier Ultimate Blends Hair Food Cocoa Butter Hair Mask
Offer 2 for £10
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
Offer Members only! Save 1/3
Members Only! Save 1/3 on selected Mielle Organics
Learn More Member Price £7.32 £124.07 per 1l
Sign In Garnier Method For Curls Mask 370ml
Offer Members Save 1/3
Members Save 1/3 on selected Garnier Method for Curls
Learn More Member Price £6.65 £17.98 per 1l
Sign In Garnier Ultimate Blends Hair Food Watermelon Hair Mask 390ml
Offer 2 for £10
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More Dove Hair & Scalp Therapy Density And Growth Mask 270Ml
Offer Free Next Day Delivery When You Spend £15
Free Next Day Delivery when you spend £15 on selected Dove Skin, Hair & Toiletries
Learn More Offer Buy 1 get 2nd 1/2 price
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Dove
Learn More K18 Leave-In Molecular Repair Mask
Superdrug Hair Wrap Mask Aloe
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Superdrug Hair Wraps Face Masks & Footsocks
Learn More SheaMoisture Intensive Hydration Hair Mask Honey& Mafura Oil
Offer Save 1/3
Save 1/3 on selected Shea Moisture
Learn More Tresemmé Mask Colour Chroma Vibrance Treatment 300ml
Offer Free Next Day Delivery when you spend £10
Free next day delivery when you spend £10 on selected TRESemme
Learn More Offer Buy 1 Get 1 Free
Buy 1 get 1 free on selected TRESemme
Learn More L'Oréal Paris Elvive Hyaluron Mask Pot
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More Garnier Ultimate Blends Pineapple Hair Mask Treatment 400ml
Offer 2 for £10
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More L'Oréal Paris Elvive Hydra Hyaluronic Moisture Plump Serum
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More Ausie Curls Treatment 160ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Aussie
Learn More Camille Rose Algae Renew Deep Conditioner 240ml
Offer Save 1/3
Save 1/3 on selected Kinks Curls & Coils
Learn More Aussie Oh My Gloss Hair Treatments 500Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Aussie
Learn More Pantene Bond Repair Intensive Hair Mask 300ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.99 £16.64 per 1l
Sign In Tresemmé Mask Thermo Sculpt Memory Restorative Treatment 300ml
Offer Free Next Day Delivery when you spend £10
Free next day delivery when you spend £10 on selected TRESemme
Learn More Offer Buy 1 Get 1 Free
Buy 1 get 1 free on selected TRESemme
Learn More SheaMoisture Manuka Honey and Mafura Oil Leave In Conditioner 326ml
Offer Save 1/3
Save 1/3 on selected Shea Moisture
Learn More Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Mask 300ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £9.99 £33.30 per 1l
Sign In Superdrug Hair Wrap Mask Avocado
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Superdrug Hair Wraps Face Masks & Footsocks
Learn More Aussie Deep Moisture Hair Treatments 250Ml
Offer 3 for £10
3 for £10 on selected Aussie
Learn More Pantene Pro-V Moisture Recharge Keratin Mask 300M
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Garnier Ultimate Blends Hair Food Papaya Hair Mask 390ml
Offer 2 for £10
2 for £10 on selected Garnier Ultimate Blends
Learn More K18 Leave-In Molecular Repair Mask 15 ml
Provoke Go Icy Hair Mask 300ml
Offer 2 for £7
2 for £7 on selected ProVoke
Learn More L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Masque Serum 300ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More Aussie Curls Hair Treatments 500Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Aussie
Learn More Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Keratin Hair Mask 300ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Superdrug Extracts 3 in 1 Mask Marshmallow & Pink Clay
Offer Buy 1 Get 1 Free
Buy 1 get 1 free on selected Superdrug Extracts
Learn More Aussie Deep Moisture Hair Treatments 500Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Aussie
Learn More SheaMoisture Strengthen & Restore Hair Treatment Mask 355ml
Offer Save 1/3
Save 1/3 on selected Shea Moisture
Learn More ErthSkin - Hyaluronic acid collagen Hair mask 250ml
Offer Buy 2 & Save 15%
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More Garnier Ultimate Blends Avocado Oil Curl Remedy Mask 340ml
Offer 2 for £8
2 for £8 on Garnier Ultimate Blends Avocado Oil Curl Remedy Mask 340ml
Learn More Herbal Essences Argan Oil Hair Mask 500Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Herbal Essences
Learn More Pantene Smooth & Sleek Mask 300ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £10.80 per 1l
Sign In Xailin Night Lubricating Eye Ointment - 5g
Sorry, Store Pick-up Only
Available in Stores only
L’Oréal Elvive Extraordinary Oil Hair Oiling Mask 300Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More Herbal Essences Aloe Moisturise Hair Mask 500ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Herbal Essences
Learn More L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Intensive Mask
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More Superdrug Hydrate & Shine Hair Mask with Coconut Water
Offer Buy 1 Get 1 Free
Buy 1 get 1 free on selected Superdrug Extracts
Learn More Sorry, Store Pick-up Only
Available in Stores only
Cantu Ultra Moisture Nourishing Mask with Batana Oil 283G
Offer Members Only! Save 20%
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More Member Price £7.19 £25.41 per 1kg
Sign In Herbal Essences Rose Scent Hair Mask 500Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Herbal Essences
Learn More L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil masque Pot 300ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More John Frieda Go Blonder Intensive Repair Mask 250Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More As I Am Bond Masque 8Oz
Offer Save 25%
Save 25% on selected AS I AM
Learn More 





















































