Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Paraben free

Allergen free

Product format

Promotions

Hair Wax

Hair Wax

Hair Wax
58 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Mens Hair Wax 75ml

4
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Mens Toiletries
Learn More
    Original price £4.00 each £53.33 per 1l

Superdrug Style Expertise Wax 75ml

8
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £53.33 per 1l

got2b Glued Wax Stick 50ml

202
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.69 each £113.80 per 1l

TIGI Manipulator Paste 57g

234
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £175.44 per 1kg
Member Price     £6.66 £116.85 per 1kg
 

Vo5 Styling Wax 75ml

99
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £79.87 per 1l

Got2b Istyler Texture Clay

135
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £6.25 each £62500.00 per 1l

VO5 Extreme Style Gel Wax 75ml

155
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £79.87 per 1l

TIGI Manipulator Matte Hair Wax 57g

103
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £6.66   Original price £10.00 each £175.44 per 1kg
Member Price     £6.66 £116.85 per 1kg
 
Available in Stores only

got2b Glued Spiking Wax 75ml

6
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.50 each £73.33 per 1l

Umberto Giannini Jelly Stick 55G

21
    Original price £9.95 each £180.91 per 1kg

Morgan's Pomade Hair Darkening Pomade Gradually Darkens Grey Hair 100g

0
    Original price £5.45 each £54.50 per 1kg

CLARA Prep & Style Wax Stick 75ml

74
    Original price £15.00 each £200.00 per 1l

Reuzel Matte Clay No Shine & Medium Hold Pomade 35g

2
    Original price £8.99 each £256.86 per 1kg

Reuzel Blue Strong Hold Pomade For High Shine Look, Vanilla Scent 95g

389
    Original price £16.99 each £178.84 per 1kg

Danielle Creations Hair Styling Sleek Wax Stick Coconut 75g

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Barber Marmara Aqua Wax Strong Hold & Shine Royal 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Reuzel Green Medium Hold & Medium Shine Oil Pomade For Men 95g

161
    Original price £16.99 each £178.84 per 1kg

Goldwell Stylesign Defining Wax 75ml Hold 3/5

0
    Original price £16.25 each £216.67 per 1l

Reuzel 2026 Road Trip Blue Strong Hold Pomade Vanilla Scent 95g+35g

5
    Original price £26.98 each £207.54 per 1kg

American Crew Medium Hold Pomade 50g

0
    Original price £15.99 each £319.80 per 1kg

Barber Marmara Aqua Wax Strong Hold & Shine Tobacco 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Barber Marmara Aqua Wax Strong Hold & Shine Tropical 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

American Crew Medium Hold Pomade 85g

0
    Original price £17.99 each £211.65 per 1kg

CLARA Goodbye Flyaways Hair Mascara 12ml

81
    Original price £10.00 each £833.33 per 1l

American Crew Fiber Hair Styling

138
    Original price £9.45 each £189.00 per 1kg

Hairdo! Organics Hard Wax - 100ml

0
    Original price £8.50 each £85.00 per 1l

Hairdo! Mud Styling Wax - 100ml

0
    Original price £7.95 each £79.50 per 1l

Hairdo! Clay Styling Wax - 100ml

0
    Original price £7.95 each £79.50 per 1l

Yardley London English Lavender Brilliantine

0
    Original price £7.20 each £90.00 per 1kg

Vitalitys WehO Shaping Wax - 75ml

0
    Original price £14.32 each £190.93 per 1l

Matrix Builder Wax Spray Wax Spray Duo

0
    Discounted price £20.29 each   Original price was £31.00 £31.00 £135.27 per 1l

Morgan's Pomade Moustache Styling Wax Twist and Twiddle 50g

1
    Original price £10.70 each £214.00 per 1kg

Reuzel Pink Grease Heavy Hold, Medium Shine Oil Based Pomade 95g

194
    Original price £17.99 each £189.37 per 1kg

Reuzel 2026 Road Trip Matte Clay Pomades No Shine Medium Hold 95g+35g

3
    Discounted price £17.99 each   Original price was £27.98 £27.98 £138.38 per 1kg

Reuzel Extreme Hold Low Shine Matte Pomade For Men 35g

4
    Original price £18.99 each £542.57 per 1kg

Reuzel Matte Clay Pomade No Shine Pomade & Medium Hold 95g

335
    Original price £19.99 each £210.42 per 1kg

Reuzel Blue Strong Hold Pomade For High Shine Look Vanilla Scent 35g

1
    Original price £14.99 each £428.29 per 1kg

Reuzel Fiber Low Shine Firm Holding Pomade 35g

0
    Original price £16.99 each £485.43 per 1kg

Reuzel Red Pomade Medium Hold High Shine Pomade For Men 35g

0
    Original price £15.99 each £456.86 per 1kg

Reuzel Surf Matte Styling Cream Pomade For Men 95g

97
    Original price £19.99 each £210.42 per 1kg

Reuzel Red Medium Hold High Shine Pomade For Men 95g

201
    Original price £25.99 each £273.58 per 1kg

Reuzel Extreme Hold & Low Shine Matte Pomade For Men 95g

453
    Original price £17.99 each £189.37 per 1kg

Reuzel 2026 Road Trip Red Medium Hold High Shine Pomade 95g + 35g

2
    Original price £26.98 each £207.54 per 1kg

Reuzel Severed Head Matt Clay Pomade, 95g

118
    Original price £19.99 each £210.42 per 1kg

Reuzel 2026 Road Trip Fiber Low Shine Firm Holding Pomade 95g + 35g

1
    Original price £27.98 each £215.23 per 1kg

Reuzel 2026 Road Trip Low Shine, Strong Hold Matte Pomade 95g + 35g

9
    Original price £27.98 each £215.23 per 1kg

The Bluebeards Revenge Pomade 100ml

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Daimon Barber Classic Pomade 50g

0
    Original price £19.95 each £399.00 per 1kg

Daimon Barber Remedy Wax 50g

0
    Original price £19.99 each £399.80 per 1kg

Daimon Barber Original Pomade 50g

0
    Original price £19.99 each £399.80 per 1kg

Mazuri Coconut Oil Foaming Pomade

0
    Original price £9.45 each £40.04 per 1l

African Pride Olive Miracle Smooth Edges

0
    Original price £6.10 each £95.31 per 1kg

Hairbond Gripper Pomade 100ml

0
    Original price £22.50 each £225.00 per 1l

Ma Browns Hair And Scalp Pomade With Oatmeal And Honey

0
    Original price £9.45 each £41.81 per 1kg

Daimon Barber Original Pomade 100g

0
    Original price £36.95 each £369.50 per 1kg

Daimon Barber Fixing Pomade 100g

0
    Original price £36.95 each £369.50 per 1kg

American Crew Heavy Hold Pomade 85g

1
    Original price £19.99 each £235.18 per 1kg

American Crew Cream Pomade 85g

0
    Original price £15.99 each £188.12 per 1kg

1-58 of 58 products