Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Paraben free

Allergen free

Promotions

Product format

Hair Paste

Hair Paste

Do you change up your hair style more often than you eat hot meals and want to rework your style on the regular? For a versatile hair styling product for when you want to switch things up, that’ll hold hair whether it’s short or long, fine or thick; try hair paste for a versatile, malleable finish for the next time you fancy a style swap.

19 products found
Items per page 60
Sort by

Got2b Gotgloss Shine Spray 200Ml

189
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £7.29 each £36.45 per 1l

got2b Beach Matt Texturizing Salt Spray 200ml

189
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.65 each £28.25 per 1l

VO5 Hair Paste Matt Rework 75ml

78
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £79.87 per 1l

TIGI Bedhead Stick 73g

357
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £164.38 per 1kg
Member Price     £7.99 £109.46 per 1kg
 

got2b Phenomenal Moulding Paste 100ml

29
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £6.25 each £62.50 per 1l

got2b Beach Matt Paste 100ml

189
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £6.25 each £62.50 per 1l

Fudge Professional Matte Hed Clay Paste 85G

1
Save 1/3 on selected Fudge Professional
Learn More
    Discounted price £10.99 each   Original price was £16.49 £16.49 £129.29 per 1kg

Proclere Freeze Sea Salt Texturizing Paste Hold Factor 4 100ml

0
    Original price £15.58 each £155.80 per 1l

Reuzel Matte Styling Paste - 3.38oz/100ml

90
    Original price £14.99 each £149.90 per 1l

Vo5 Matt Styling Paste 100ml

104
2 for £8 on selected VO5
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £5.99 each £59.90 per 1l
Available in Stores only

Daimon Barber Yuzu Paste 50g

0
    Original price £19.99 each £399.80 per 1kg

Goldwell Stylesign Mattifying Paste 100ml Hold 3/5

0
    Original price £22.40 each £224.00 per 1l

Daimon Barber Goldstein's Golden Paste 100g - Ltd Ed

0
    Original price £36.95 each £369.50 per 1kg

Vitalitys WehO Creator Modelling Paste - 75ml

0
    Original price £12.00 each £160.00 per 1l

Vitalitys WehO Plastic Paste Matte Look - 75ml

0
    Original price £12.75 each £170.00 per 1l

Modern Pirate Clay Paste Matte - 95ml

0
    Original price £13.50 each £142.11 per 1l

The Bluebeards Revenge Matt Paste 100ml

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

American Crew Defining Paste 85g

52
    Original price £16.99 each £199.88 per 1kg

Redken Brews Work Hard Moulding Paste

65
    Discounted price £17.66 each   Original price was £20.00 £20.00 £117.73 per 1l

1-19 of 19 products