Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Paraben free

Allergen free

Promotions

Hair Creams

Hair Creams

Hair Creams
71 products found
Items per page 60
Sort by

L'Oréal Paris Elvive Dream Lengths No Haircut Cream 200ml

237
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
    Original price £7.99 each £39.95 per 1l

Garnier Method For Curls Air Dry Cream

118
Members Save 1/3 on selected Garnier Method for Curls
Learn More
  £6.65   Original price £9.99 each £38.42 per 1l
Member Price     £6.65 £25.58 per 1l
 

Bedhead After Party Cream 100ml

357
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £120.00 per 1l
Member Price     £7.99 £79.90 per 1l
 

Superdrug Style Expertise Curl Cream 150ml

6
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Style Expertise
Learn More
    Original price £4.00 each £26.67 per 1l

L'Oréal Paris Elvive Dream Lengths Super Blowdry Cream 150ml

82
3 for 2 on selected L'Oréal Paris Elvive
Learn More
    Original price £5.99 each £39.93 per 1l

John Frieda Frizz Ease 3 Day Straight Straightening Spray

5
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £9.99 each £99.90 per 1l

TIGI Small Talk Thickening Cream 240ml

73
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £50.00 per 1l
Member Price     £7.99 £33.30 per 1l
 

Noughty Wave Hello Curl Defining Taming Cream 150ml

881
1/2 price on selected Noughty
Learn More
    Discounted price £4.49 each   Original price was £8.99 £8.99 £29.93 per 1l

John Frieda Frizz Ease Secret Agent Touch-Up Crème 100Ml

189
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £8.99 each £89.90 per 1l

VO5 Frizz Free Hair Cream for dry dull hair 125ml

203
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £47.92 per 1l

Mielle Pomegranate & Honey Coil Sculpting Custard 340g

3323
Members Only! Save 1/3 on selected Mielle Organics
Learn More
  £9.32   Original price £13.99 each £41.15 per 1kg
Member Price     £9.32 £27.42 per 1kg
 

Umberto Giannini Curl Jelly Creme 300Ml

22
    Original price £11.95 each £39.83 per 1l

got2b Glued Brows & Edges Tint Dark Brown 16ml

176
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £7.29 each £455.63 per 1l

Redken Frizz Dismiss Rebel Tame Leave-In Cream 250ml

0
    Original price £41.65 each £166.60 per 1l

John Frieda Shimmering Silver Conditioner 250Ml

90
3 for 2 on selected John Frieda
Learn More
    Original price £7.99 each £31.96 per 1l

Creme of Nature Pure Honey Avocado Smoothing Curl Defining Cream 326g

7
Save 25% on selected Creme of Nature
Learn More
    Discounted price £6.74 each   Original price was £8.99 £8.99 £20.67 per 1kg

Pureology Strength Cure Shampoo

2702
    Original price £27.65 each £103.95 per 1l

Color Wow One Minute Transformation Cream 120ml

0
    Original price £25.07 each £208.92 per 1l

TIGI Back It Up Texturising Cream 125ml

236
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £80.00 per 1l
Member Price     £6.66 £53.28 per 1l
 

Got2b Curl & Coil Refresher Cream 200Ml

118
    Original price £6.99 each £34.95 per 1l

Mielle Rosemary Mint Daily Styling Crème 240ml

1012
Members Only! Save 1/3 on selected Mielle Organics
Learn More
  £7.32   Original price £10.99 each £45.79 per 1l
Member Price     £7.32 £30.50 per 1l
 

Cremo Hair Styling Cream - 113g

0
    Discounted price £10.36 each   Original price was £12.95 £12.95 £91.68 per 1kg

Mazuri Leave In Collection Intensive Repair Cream 453g

0
    Original price £10.50 each £23.18 per 1kg

Afrocenchix Sheen-Natural Hydrating Spray 250ml

0
    Discounted price £12.60 each   Original price was £16.80 £16.80 £50.40 per 1l

got2b Glued Brows & Edges Tint Black 16ml

200
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £7.29 each £455.63 per 1l

American Crew Men's Whip Styling Cream 85g

11
    Original price £17.99 each £211.65 per 1kg

American Crew Forming Hair Cream 85g

127
    Original price £18.99 each £223.41 per 1kg

Fanola Nourishing Split Ends Cream 100ml

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £19.95 £19.95 £109.90 per 1l

American Crew Classic Light Hold Texture Lotion 250ml

51
    Original price £22.99 each £91.96 per 1l

American Crew Forming Cream 50g

127
    Original price £11.99 each £239.80 per 1kg

Proclere Infatreat Volume Volumising Spray 250ml

0
    Original price £13.99 each £55.96 per 1l

Yardley Honey Hair Cream 150g

0
    Discounted price £10.60 each   Original price was £13.95 £13.95 £70.67 per 1kg

Yardley Almond & Aloe Vera Hair Cream 150g

0
    Discounted price £10.60 each   Original price was £13.95 £13.95 £70.67 per 1kg

Yardley Keratin Hair Cream 150g

0
    Discounted price £10.60 each   Original price was £13.95 £13.95 £70.67 per 1kg

American Crew Fibre 50g

138
    Original price £11.99 each £239.80 per 1kg

Proclere Ultimate Infatreat Hair Treatment 250ml Spray

0
    Original price £15.90 each £63.60 per 1l

Proclere Professional Freeze Moulding Mud 100ml

0
    Original price £14.99 each £149.90 per 1l

American Crew Pomade Pomade

0
    Discounted price £8.37 each   Original price was £12.50 £12.50 £167.40 per 1kg

Goldwell StyleSign shaping cream 75ml

0
    Original price £22.80 each £304.00 per 1l

American Crew Matte Clay Cream 150ml

0
    Original price £16.99 each £113.27 per 1l

American Crew Grooming Hair Cream 85g

0
    Original price £17.99 each £211.65 per 1kg

American Crew Forming Cream Gel 150ml

0
    Original price £9.99 each £66.60 per 1l

Revlon Nutri Color Filters 100ml - 300 Yellow

0
    Discounted price £5.10 each   Original price was £8.95 £8.95 £51.00 per 1l

Reuzel Grooming Cream Light Hold & Natural Shine 100ml

92
    Original price £13.99 each £139.90 per 1l

Reuzel Fiber Cream, Strong Hold, Natural Finish,100ml

98
    Original price £17.99 each £179.90 per 1l

Matrix Bond Therapy Treatment 150 ml

0
    Discounted price £14.62 each   Original price was £20.10 £20.10 £97.47 per 1l

Pureology Hydrate Sheer Shampoo Duo

0
    Discounted price £37.55 each   Original price was £52.00 £52.00 £141.17 per 1l

Pureology Strength Cure Blonde Shampoo Duo

0
    Discounted price £37.55 each   Original price was £52.00 £52.00 £141.17 per 1l

American Crew Grooming Cream Grooming Cream 85 g

50
    Original price £16.55 each £194.71 per 1kg

Redken Pliable Paste Paste

0
    Discounted price £19.13 each   Original price was £25.50 £25.50 £127.53 per 1l

Pureology Strength Cure Blonde Shampoo

2142
    Discounted price £18.04 each   Original price was £26.00 £26.00 £67.82 per 1l

Ouidad Advanced Climate Control Restore and Revive Bi-Phase 200ml

316
    Original price £31.99 each £159.95 per 1l

Redken Root Lifting Spray Duo

0
    Discounted price £39.91 each   Original price was £51.00 £51.00 £133.03 per 1l

Redken Hydrating Curl Cream 250ml Double

0
    Discounted price £48.66 each   Original price was £61.20 £61.20 £97.32 per 1l

Redken Hydrating Curl Cream 250ml

0
    Discounted price £27.19 each   Original price was £31.50 £31.50 £108.76 per 1l

Redken Powder Grip Powder Duo

0
    Discounted price £39.91 each   Original price was £48.80 £48.80 £5701.43 per 1kg

Pureology Strength Cure Blonde Shampoo

2142
    Discounted price £45.44 each   Original price was £54.00 £54.00 £45.44 per 1l

Matrix Height Riser Powder

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.30 £15.30 £1594.29 per 1kg

Matrix Height Riser Powder Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.60 £30.60 £2870.00 per 1kg

Pureology Pure Volume Shampoo

609
    Discounted price £18.04 each   Original price was £26.00 £26.00 £67.82 per 1l