Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Paraben free

Allergen free

Oil free

Promotions

Hair Clay

Hair Clay

If we all had the same hairstyle, life would be so very boring! Show off your individual style, whether that’s a messy #IWokeUpLikeThis look or something more structured, by creating your very best ‘do using hair clay. Perfect to mould, define and add structure to your hair, you have the very best hair clay options right here at your fingertips.

12 products found
Items per page 60
Sort by

VO5 Hair Clay Matt 75ml

326
2 for £8 on selected VO5
Learn More
    Original price £5.99 each £79.87 per 1l

Superdrug Mens Hair Clay 75ml

3
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Mens Toiletries
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £4.00 each £53.33 per 1l
Available in Stores only

got2b Phenomenal Texturising Clay 100ml

28
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £6.25 each £62.50 per 1l

Daimon Barber Texture Clay 50g

0
    Original price £19.99 each £399.80 per 1kg

Redken Matte Clay

0
    Discounted price £19.13 each   Original price was £25.50 £25.50 £255.07 per 1l

Sons Caffeine-Enriched Thickening Hair Clay 3 x 75ml

0
    Original price £32.99 each £146.62 per 1l

Redken Pliable Paste 150ml Double

0
    Discounted price £39.91 each   Original price was £51.00 £51.00 £133.03 per 1l

American Crew Molding Hair Clay 85g

0
    Original price £17.99 each £211.65 per 1kg

The Bluebeards Revenge Matt Clay 100ml

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Reuzel Clay Spray, Matte Finish, Lightweight Hold,100ml

91
    Original price £8.99 each £89.90 per 1l

American Crew Molding Clay Clay

145
    Discounted price £16.39 each   Original price was £17.40 £17.40 £192.82 per 1kg

BeBio Hair Deeply Cleansing Clay Mask for the Scalp SCALP CARE 100ml

0
    Original price £11.99 each £119.90 per 1l

1-12 of 12 products