Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Hair type

Paraben free

Promotions

Colour Protect Conditioner

Colour Protect Conditioner

Enjoy vibrant longer lasting hair colour with hair colour conditioners which protect hair, maintain hair dye intensity and prolong radiance, leaving you with irrestible coloured hair.
60 products found
Items per page 60
Sort by

Aussie SOS Blonde & Hydrate Conditioner 200ml

7
1/2 price on selected Aussie
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £7.99 £7.99 £19.95 per 1l

Herbal Essences Ignite My Colour Conditioner 275ml

235
2 for £4 on selected Herbal Essences
Learn More
    Original price £3.99 each £14.51 per 1l

TIGI Colour Goddess Conditioner 400ml

54
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Shrine Gloss It Dark Ash 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Pantene Pro-V Miracles Colour Gloss Conditioner 275ml

1214
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £23.64 per 1l
Member Price     £3.24 £11.79 per 1l
 

TIGI Serial Blonde Shampoo 400ml

55
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Aveeno Colour Protect Blackberry & Quinoa Conditioner 300ml

38
    Original price £8.49 each £28.30 per 1l

Shrine Gloss It Cherry 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Shrine Gloss It Bronde 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Shrine Gloss It Ash 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Shrine Gloss It Copper 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Shrine Gloss It Clear 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Shrine Gloss It White Blonde 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Redken Blondage High Bright Conditioner

0
    Discounted price £19.60 each   Original price was £25.50 £25.50 £65.33 per 1l

Shrine Gloss It Black 200Ml

+3
29
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Redken Color Extend Blondage Conditioner 300ml

0
    Discounted price £19.59 each   Original price was £25.50 £25.50 £65.30 per 1l

TIGI Bed Head Colour Goddess Conditioner 750ml

0
    Original price £11.60 each £15.47 per 1l

Give Me Sulphate & Silicone-Free Conditioner 300ml

0
    Discounted price £3.50 each   Original price was £6.99 £6.99 £11.67 per 1l

Directions Color Protecting Conditioner - 100ml

0
    Original price £5.20 each £52.00 per 1l

JOICO K-Pak Color Therapy Conditioner 1000ml

0
    Original price £28.60 each £286.00 per 1l

JOICO K-Pak Color Therapy Conditioner 250ml

0
    Original price £20.80 each £83.20 per 1l

Olaplex N°5P Enhancer Toning Conditioner 1000ml

2
    Discounted price £51.48 each   Original price was £88.00 £88.00 £51.48 per 1l

Rausch Colour-Protecting Conditioner with Wild Rose 150ml

0
    Original price £13.95 each £93.00 per 1l

Delia Cosmetics Cameleo Silver Conditioner 200 ml

0
    Original price £6.05 each £30.25 per 1l

Give Me Blonde Shot Purple Conditioner 250ml

0
    Discounted price £6.00 each   Original price was £12.00 £12.00 £24.00 per 1l

Manic Panic 'Keep Color Alive' Colour Protect Conditioner

0
    Original price £9.98 each £42.29 per 1l

Goldwell Color Revive Color Giving Conditioner Cool Red

0
    Original price £21.15 each £105.75 per 1l

Erth Skin 2 x Professional Color and shine protect conditioner 300ML

0
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £24.99 each   Original price was £78.98 £78.98 £41.65 per 1l

ErthSkin Professional Color and shine conditioner 300ml

0
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £9.99 each   Original price was £39.99 £39.99 £33.30 per 1l

Delia Cosmetics Liquid Keratin Coloured Leave In Conditioner 150 ml

0
    Original price £5.00 each £33.33 per 1l

Erayba Colour Care Shampoo - 1000ml

0
    Original price £26.65 each £26.65 per 1l

Erayba Colour Care Shampoo - 250ml

0
    Original price £12.40 each £49.60 per 1l

Erayba Colour Care Leave In Conditioner - 200ml

0
    Original price £11.75 each £58.75 per 1l

JOICO BlondeLife Brightening Conditioner 250ml

0
    Original price £15.40 each £61.60 per 1l

JOICO Colorful Anti-Fade Conditioner 250ml

0
    Original price £17.00 each £68.00 per 1l

JOICO Blonde Life Brightening Conditioner 1000ml

0
    Original price £37.10 each £37.10 per 1l

JOICO Colorful Anti-Fade Conditioner 1000ml

0
    Original price £43.55 each £43.55 per 1l

Rausch Colour-Protecting Conditioner with Wild Rose 150ml

0
    Original price £13.95 each £93.00 per 1l

Rausch Silver-Shine Conditioner with Sage 150ml

0
    Original price £13.95 each £93.00 per 1l

Color Wow Color Security Conditioner Thick 250ml

0
    Original price £21.00 each £84.00 per 1l

Noughty Purple Reign Conditioner 250ml

0
    Original price £8.99 each £35.96 per 1l

Herbatint Curly Conditioner

0
    Original price £16.35 each £81.75 per 1l

Novex Pra Bombar Cafe Conditioner

0
    Original price £8.60 each £43.00 per 1l

Novex Doctor Hemp Relaxing Conditioner

0
    Original price £10.50 each £21.00 per 1l

Goldwell Kerasilk Color Conditoner

0
    Original price £40.90 each £40.90 per 1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner - 1L

0
    Original price £23.95 each £23.95 per 1l

Goldwell Color Revive Conditioner Light Cool Blonde

0
    Original price £21.15 each £105.75 per 1l

Goldwell Color Revive Conditioner Neutral Brown

0
    Original price £21.15 each £105.75 per 1l

Goldwell Dualsenses Blonde Highlight Anti Yellow Conditioner

0
    Original price £34.99 each £34.99 per 1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

0
    Original price £16.35 each £81.75 per 1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

0
    Original price £35.99 each £35.99 per 1l

Goldwell Color Revive Conditioner Dark Warm Blonde

0
    Original price £21.15 each £105.75 per 1l

Goldwell Dualsense Blonde Highlight Anti Yellow Conditioner

0
    Original price £20.10 each £100.50 per 1l

Pureology Strength Cure Blonde Conditioner 1L

2091
    Discounted price £48.34 each   Original price was £59.50 £59.50 £48.34 per 1l

Goldwell Dualsenses Silver Conditioner

0
    Original price £16.35 each £81.75 per 1l

Matrix Total Results Unbreak Blonde Strength Conditioner

0
    Original price £20.25 each £67.50 per 1l

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner

0
    Original price £20.10 each £100.50 per 1l

Pureology Strength Cure Blonde Conditioner Double

3
    Discounted price £90.08 each   Original price was £119.00 £119.00 £45.04 per 1l

Redken Color Extend Blondage Conditioner Double

0
    Discounted price £40.85 each   Original price was £51.00 £51.00 £68.08 per 1l

Naturtint Colour Fixing Protective Conditioner 150ml

0
    Original price £14.22 each £94.80 per 1l

1-60 of 60 products