View all Khloe Kardashian
Xo Khloé 100Ml
-36%
Offer Online Only! 25% off Fragrance
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More Offer Save
Save on selected Fragrance
Learn More Size: 100ML (£47.81)
30ML £41.25 £1375.00 per 1l Save £13.75
100ML £47.81 £478.10 per 1l Save £27.19





View all Khloe Kardashian
Xo Khloé 100Ml
-36%
Offer Online Only! 25% off Fragrance
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More Offer Save
Save on selected Fragrance
Learn More Size: 100ML (£47.81)
30ML £41.25 £1375.00 per 1l Save £13.75
100ML £47.81 £478.10 per 1l Save £27.19
RECOMMENDED FOR YOU
Product Information
XO KHLOÉ. The first-ever signature fragrance by Khloé Kardashian.
This delicate, floral fragrance is a reminder of the love and light you carry, ready to be shared with the world.
Warning or Restrictions
Flammable
Product Specification
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water (Aqua/Eau), Citric Acid, Triethanolamine, Coumarin, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool.
Product code: 854445
EAN: 0810101506130
Product Uses
Apply to pulse points