Rabanne Pure XS For Her Eau De Parfum 50ml

-40%
    £1032.00 per 1l

Offer

Save on selected Fragrance
Learn More
Size: 50ML (£51.60)
30ML £14.50 £483.33 per 1l
50ML £51.60 £1032.00 per 1l Save £34.40
We're sorry but this product is no longer available online
1/6

Rabanne Pure XS For Her Eau De Parfum 50ml

-40%
    £1032.00 per 1l

Offer

Save on selected Fragrance
Learn More
Size: 50ML (£51.60)
30ML £14.50 £483.33 per 1l
50ML £51.60 £1032.00 per 1l Save £34.40
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Pure XS for her. The new female fragrance from Paco Rabanne. A wild provocative floral oriental, with the electrifying Emily Ratajkowski. Having it all. In excess. Disarming allure, you can feel her sex-appeal. Just a hint of nonchalance. Bold and beautiful. Tonnes of talent. As intoxicating as it is intriguing. Pure XS for her captivates, accelerates and escalates the senses. The origin of obsession. Ylang-ylang for the raw, the untamed, the erotic. Next up, hot vanilla and an intriguing popcorn-note burst. Excess in its purest state.

ylang-ylang, hot vanilla.
salty-sweet popcorn, sandal-wood and Ambrette seed

Product code: 768023

EAN: 3349668545667