Michael Kors Sexy Eau de Parfum 100ml

-50%
    £400.00 per 1l

Offer

Star Buy! save on selected Fragrance
Learn More
Size: 100ML (£40.00)
50ML £60.00 £1200.00 per 1l
100ML £40.00 £400.00 per 1l Save £40.00
We're sorry but this product is no longer available online
Michael Kors Sexy Eau de Parfum 100mlMichael Kors Sexy Eau de Parfum 100ml

Michael Kors Sexy Eau de Parfum 100ml

-50%
    £400.00 per 1l

Offer

Star Buy! save on selected Fragrance
Learn More
Size: 100ML (£40.00)
50ML £60.00 £1200.00 per 1l
100ML £40.00 £400.00 per 1l Save £40.00
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Sexy Amber puts the spotlight on sumptuous amber wrapped in sandalwood and musk, against a bright backdrop of dazzling orange, mandarin and white florals.

Product code: 788557

EAN: 0022548289655

Our customers say

AI Summary

Customers generally love this women's fragrance for its musky-woody character, reliable longevity for many users, and strong value—especially in the 100ml size. Many describe it as gorgeous, long lasting, and suitable for both day and night wear, with frequent repeat purchases.

  • genai.genai.review.summary.pro Long lasting scent
  • genai.genai.review.summary.pro Beautiful musky-woody fragrance
  • genai.genai.review.summary.pro Great value for 100ml size
  • genai.genai.review.summary.con Inconsistent longevity reports across users
  • genai.genai.review.summary.con Occasional packaging or gift-wrapping issues
  • genai.genai.review.summary.con Some delivery problems including non-delivery and poor customer service experiences