Jennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100Ml

-62%
    £180.00 per 1l

Offer

Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
Size: 100ML (£18.00)
50ML £19.00 £380.00 per 1l Save £19.00
100ML £18.00 £180.00 per 1l Save £30.00
We're sorry but this product is no longer available online
Jennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100MlJennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100MlJennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100MlJennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100MlJennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100Ml

Jennifer Lopez Limitless Eau De Parfum 100Ml

-62%
    £180.00 per 1l

Offer

Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
Size: 100ML (£18.00)
50ML £19.00 £380.00 per 1l Save £19.00
100ML £18.00 £180.00 per 1l Save £30.00
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Available for Order & Collect in 30 minutes only

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Live your most LIMITLESS life with the exceptional new fragrance by Jennifer Lopez.
LIMITLESS eau de parfum is a celebration of strength and sensuality, created using ingredients proven to
promote self-esteem and confidence. It is a fearless and captivating signature scent that leaves an
unforgettable, powerful trail. Notes of Red Apple, Jasmine and Palo Santo combine to create a luxurious and
rich signature scent.
Embrace your power, live without limits, and let the world see the unstoppable force that is you.
#IAMLIMITLESS

Flammable

INGREDIENTS : Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Aqua/Water/Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Coumarin. 790-1.01

Product code: 844432

EAN: 5050456005499

Our customers say

AI Summary

Overall feedback is highly positive: customers consistently praise the perfume’s rich, sophisticated and lush scent, noting strong projection and generally good longevity for daytime wear. Reviewers also highlight good value and an attractive bottle.

  • genai.genai.review.summary.pro Rich scent profile
  • genai.genai.review.summary.pro Strong projection
  • genai.genai.review.summary.pro Good longevity
  • genai.genai.review.summary.con Inconsistent longevity