Emporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50ml

    Original price £62.00 each £1240.00 per 1l
Size: 50ML (£62.00)
50ML £62.00 £1240.00 per 1l
100ML £44.00 £440.00 per 1l Save £36.00
We're sorry but this product is no longer available online
Emporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50mlEmporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50mlEmporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50mlEmporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50mlEmporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50ml

Emporio Armani Diamonds Eau de Parfum 50ml

    Original price £62.00 each £1240.00 per 1l
Size: 50ML (£62.00)
50ML £62.00 £1240.00 per 1l
100ML £44.00 £440.00 per 1l Save £36.00
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

The sensory blend is a surprising gourmand fragrance to give a stone a flavour and to a woman a self confident and audacious feeling.

Scent

Woody

The rose, a symbol of femininity is made edible and succulent through the addition of a touch of litchi and raspberry.

Product code: 455121

EAN: 3605520380280

Our customers say

AI Summary

Customers generally praise the coloured mascaras for delivering length, lift and a lightweight, non-clumping finish. Plum and green shades are noted for adding subtle, eye-enhancing tints though colour show can be weak on very dark lashes. Packaging and wand design support buildable, fanned results.

  • genai.genai.review.summary.pro Lengthening effect
  • genai.genai.review.summary.pro Holds curl
  • genai.genai.review.summary.pro Lightweight formula
  • genai.genai.review.summary.con Inconsistent colour payoff