Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Marketplace product

On promotion

Vegan

Bundles category

Review rating

Fragrance scent

Age

Product format

Reuseable

Fragrance Gift Sets For Her

Fragrance Gift Sets For Her

They say diamond are a girl’s best friend, but fragrance gifts sets are a girls new best friend and are great as gifts too. If you’re uncertain of a gift for her, for Christmas, Birthday, or Valentines, perfume gifts sets are a no brainer. Containing her favourite fragrance from top designer brands as well as body lotion or wash for an all-round scent-sation, perfume sets for her are a perfect present.

231 products found
Items per page 60
Sort by

Kylie Jenner Cosmic Edp 50Ml+2.4Ml Tint Butter Balm

0
    Original price £48.00 each £48.00 each

Sabrina Carpenter Bite Size Set 4 X 10Ml

2
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
    Discounted price £27.00 each   Original price was £36.00 £36.00 £675.00 per 1l

Michael Kors Mini Set

1
Save on selected Fragrance
Learn More
    £455.00 per 1l

Sarah Jessica Parker Lovely EDP 100ml Gift set

34
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £3.88 per 1kg
Available in Stores only

Cosmic Kylie Jenner & 2.0 Pen Spray Gift Set

2
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
    £1849.00 per 1l

SJP LOVELY 100ML 15ML PURSE SPRAY Gift Set

25
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
    Discounted price £13.50 each   Original price was £18.00 £18.00 £13.50 each

Moschino Mini Giftset Collection 4 x 5ml

55
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
    £928.00 per 1l

Versace Womens Mini Gift Set

36
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £4.50 each

Britney Spears Fantasy All Year Round Gift Set 100ml & 30ml

24
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £22.50 each   Original price was £30.00 £30.00 £173.08 per 1l
Available in Stores only

Artiscent Female Gift Set x3 20ml

47
Members Only! Now £5 on selected Artiscent
Learn More
  £5.00   Original price £10.00 each £10.00 each
Member Price     £5.00 £5.00 each
 

Mine Mist Gift Set 4 x 50ml

3
Save on selected Mine Mists
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Superdrug Skincare Boxes
Learn More
    Discounted price £7.00 each   Original price was £10.00 £10.00 £35.00 per 1l

Layering Lab Mini Mists Set

18
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Superdrug Skincare Boxes
Learn More
    Original price £6.00 each £22.56 per 1l

Fruity Mists Gift Set x3 100ml

10
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Superdrug Skincare Boxes
Learn More
    Original price £6.00 each £20.00 per 1l

Layering Lab Discovery EDT Mists Set

2
Members Only! Now £8 on selected Layering Lab
Learn More
  £4.00   Original price £8.00 each £200.00 per 1l
Member Price     £4.00 £100.00 per 1l
 

Elizabeth Arden Red Door 100Ml & 30Ml Edt Gift Set

14
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £33.75 each   Original price was £45.00 £45.00 £177.63 per 1l
Available in Stores only

Mine Mist Rollerball Gift Set

2
Save on selected Mine Mists
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Superdrug Skincare Boxes
Learn More
    Discounted price £7.00 each   Original price was £10.00 £10.00 £7.00 each

Paco Rabanne Fame Intense Gift Set 50ml EDP

0
    Discounted price £66.90 each   Original price was £114.00 £114.00 £66.90 each

Nina Ricci Gift Set 50ml Nina Fleur EDT + 10ml Nina Fleur EDT

0
    Discounted price £63.99 each   Original price was £76.00 £76.00 £63.99 each

Marc Jacobs Daisy Gift Set 100ml EDT - 75ml Lotion

708
    Discounted price £74.25 each   Original price was £99.00 £99.00 £74.25 each

Marc Jacobs Mini Set 2x4ml EDT, 5ml Perfect EDP, 4ml Daisy Wild EDP

0
    Discounted price £39.95 each   Original price was £75.00 £75.00 £2350000.00 per 1kg

Fruity Halloween Pumpkin Spice Gift Set

2
    Original price £5.00 each £5.00 each

Ted Baker Amelia Gift Set 50ml EDT Spray, 100ml Hand Cream

0
    Discounted price £22.00 each   Original price was £25.00 £25.00 £22.00 each

Ted Baker Vv Her Minis Quad Gift Set

3
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
    Discounted price £7.50 each   Original price was £10.00 £10.00 £7500.00 per 1l

Narciso Rodriguez For Her - 50ml EDT, 50ml Lotion

0
    Discounted price £72.99 each   Original price was £85.00 £85.00 £72.99 each

Ted Baker Vv Him Minis Quad Gift Set

3
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
    Discounted price £7.50 each   Original price was £10.00 £10.00 £7500.00 per 1l

Mine Mists Vanilla Fragrance Gift Set

66
    Original price £10.00 each £10.00 each

Police To Be Freetodare Gift Set 40ml EDP Spray, 100ml Body Lotion

0
    Discounted price £11.40 each   Original price was £30.00 £30.00 £11.40 each

Pebl Mini Collection Set (Hair & Body Mist 3 X 60Ml)

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £9.99 each £55.50 per 1l
Available in Stores only

Paco Rabanne Miniatures Gift Set 5ml Lady Million EDP + 6ml

0
    Discounted price £59.90 each   Original price was £67.00 £67.00 £59.90 each

Police To Be My Avatar for Her Gift Set 40ml EDP - 100ml Body Lotion

0
    Discounted price £11.60 each   Original price was £29.00 £29.00 £11.60 each

Ted Baker W 30Ml Edt, Hair Scrunchie & 100Ml Hand Cream Gift

106
    Original price £12.50 each £125.00 per 1l

Davidoff Cool Water Woman Gift Set - 50ml, 15ml, 2x75ml

0
    Discounted price £22.99 each   Original price was £44.00 £44.00 £22.99 each

Firetrap Parody Her Eau de Toilette 20ml Body Wash 60ml

0
    Discounted price £9.75 each   Original price was £11.99 £11.99 £121.88 per 1l

Mar E Sol Salted Caramel Pamper Gift Set

0
    Original price £15.00 each £53.57 per 1l

Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 75ml Gift Set for Her

0
    Original price £68.95 each £68.95 each

Mar E Sol Tuberose & Coconut Pamper Gift Set

0
    Original price £15.00 each £53.57 per 1l

Lattafa My Yara Collection – 4 × 25ml each Eau de Parfum Gift Set

0
    Original price £39.99 each £7998.00 per 1l

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa Eau de Parfum 100ml Gift Set

0
    Discounted price £48.93 each   Original price was £103.00 £103.00 £48.93 each

Calvin Klein Ladies Miniature Gift Set (10ml x2 + 4ml + 5ml)

0
    Discounted price £30.35 each   Original price was £31.95 £31.95 £30.35 each

Rabanne Lady Million Eau de Parfum 50ml Gift Set for Her

0
    Discounted price £72.95 each   Original price was £89.00 £89.00 £72.95 each

Tommy Girl Gift Set (Eau De Toilette 100ml + Body Lotion 100ml)

0
    Discounted price £35.90 each   Original price was £75.00 £75.00 £35.90 each

Michael Kors Miniatures 5 Piece Gift Set 5ml

0
    Original price £48.51 each £48.51 each

Kenzo Flower L'absolue Gift Set 100ml EDP, 75ml Lotion

0
    Original price £88.99 each £481027.03 per 1kg

Moschino Toy 2 Pearl Gift Set 30ml EDP + 50ml Body Lotion

0
    Discounted price £45.99 each   Original price was £53.50 £53.50 £45.99 each

Dolce & Gabbana Devotion For Her 50ml EDP Spray + 10ml Travel EDP

0
    Original price £76.88 each £76.88 each

Lolita Lempicka Mon Premier Parfum EDP 50ml Gift Set

1
    Discounted price £24.97 each   Original price was £58.00 £58.00 £499.40 per 1l

Paco Rabanne Fame Gift Set 80ml EDP + 20ml EDP

0
    Original price £136.99 each £136.99 each

Head Women Gift Set 50ml EDT Spray - Head Women, Elite, Spark

0
    Discounted price £8.30 each   Original price was £12.95 £12.95 £8.30 each

Lattafa Badee Al Oud 4-Piece Gift Set 25mL

0
    Original price £39.99 each £399.90 per 1l

Calvin Klein My Euphoria Eau de Parfum 100ml Gift Set for Her

634
    Discounted price £51.30 each   Original price was £90.00 £90.00 £51.30 each

NOU Vibes Pixie Dust Gift Set

0
Get Extra 15%off on PerfumeScents Selected Products Extra Discount Applied In Basket
Learn More
    Discounted price £25.90 each   Original price was £35.35 £35.35 £345.33 per 1l

Al Haramain Amber Oud Discovery Set x6 10ml EDP Spray

0
    Original price £55.00 each £916.67 per 1l

Police To Be Born To Shine Gift Set 40ml EDP Spray, 100ml Body Lotion

0
    Discounted price £11.88 each   Original price was £25.00 £25.00 £11.88 each

Tommy Hilfiger Tommy Girl Gift Set 50ml EDT - 100ml Body Lotion

0
    Discounted price £20.90 each   Original price was £44.00 £44.00 £20.90 each

Bellavita Luxury Gift Set For Her Eau de Parfum 4 x 20ml

1
    Discounted price £24.49 each   Original price was £34.99 £34.99 £306.12 per 1l

Michael Kors Gorgeous! Gift Set 100ml EDP + 100ml Body

0
    Discounted price £84.99 each   Original price was £95.00 £95.00 £84.99 each

Ann Summers Bestsellers Discovery Set

0
    Original price £25.00 each £416.67 per 1l

Kenzo Flower Ikebana Sakura Gift Set 75ml, 10ml, 75ml

0
    Discounted price £53.35 each   Original price was £97.00 £97.00 £53.35 each

Ted Baker Tailored Collection

0
    Original price £14.99 each £14.99 each
Worth £22.00

Elie Saab Girl Of Now Gift Set 50ml EDP Spray, 75ml Body Lotion

0
    Original price £48.51 each £48.51 each