Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Natural

Oil free

Paraben free

Review rating

Allergen free

Range name

Baby Food Pouches Stage 1

Baby Food Pouches Stage 1

Pouches Stage 1
10 products found
Items per page 60
Sort by

Kiddylicious Blueberry Banana & Oat Bedtime Blend Pouch 100g

0
Save £ on selected Kiddylicious
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £0.95 each   Original price was £1.20 £1.20 £9.50 per 1l
Available in Stores only

Kiddylicious Strawberry Banana & Yoghurt Pouch 100g 6m+

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.20 each £12.00 per 1l
Available in Stores only

Ella's Kitchen Dairy Free Banana & Strawberry Rice Pudding

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.49 each £18.63 per 1kg
Available in Stores only

Ella's Kitchen Organic Banana Brekkie 4m+ 100g

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.39 each £13.90 per 1kg
Available in Stores only

Ella's Kitchen Organic Cheery Chicken Roast Dinner 7m+ 130g

1
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.79 each £13.77 per 1kg
Available in Stores only

Ella's Kitchen Organic Cheesy Pie with Veggies 7m+ 130g

1
    Original price £1.79 each £13.77 per 1kg

Ella's Kitchen Organic Strawb Greek Style Yoghurt 6m+ 90g

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.09 each £12.11 per 1kg
Available in Stores only

Ella's Kitchen Organic Strawberries & Apples 4m+ 120g

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.29 each £10.75 per 1kg
Available in Stores only

Ella's Kitchen Organic Bananas & Apples 4m+ 120g

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.29 each £10.75 per 1kg
Available in Stores only

Ella's Kitchen Organic Carrots, Apples & Parsnips 4m+ 120g

0
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £1.29 each £12.90 per 1kg
Available in Stores only
1-10 of 10 products