Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

On promotion

Review rating

Age range

Children's Allergy & Hayfever

9 products found
Items per page 60
Sort by

Piriteze Allergy Relief Cetirizine Syrup for Kids 70ml

2
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £6.29 each £89.86 per 1l

Clarityn Allergy 1mg/ml Syrup Mixed Berries Flavour 60ml

164
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £6.99 each £116.50 per 1l

BecoDefense Kids Nasal Spray 20ml

1
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £10.49 each £524.50 per 1l

Clarityn x 30 Tablets & Kids Syrup Bundle

    Original price £18.48 each

Piriteze Antihistamine Allergy Relief Tablets 14s

42
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £6.29 each 44.93p each

Piriteze Antihistamine Allergy Relief Tablets Cetirizine 30s

0
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £11.49 each 38.30p each

Piriteze Antihistamine Allergy Relief Tablets Cetirizine 7s

1
Free Next Day Delivery when you spend £6 on selected Cough & Cold
Learn More
    Original price £3.49 each 50p each

BecoDefense Adult & Kids Nasal Spray Bundle

    Original price £20.48 each