View all Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette 50ml
Offer Save
Save on selected Fragrance
Learn More Size: 50ML (£78.30)
30ML £57.60 £1920.00 per 1l Save £6.40
50ML £78.30 £1566.00 per 1l
100ML £106.20 £1062.00 per 1l



View all Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette 50ml
Offer Save
Save on selected Fragrance
Learn More Size: 50ML (£78.30)
30ML £57.60 £1920.00 per 1l Save £6.40
50ML £78.30 £1566.00 per 1l
100ML £106.20 £1062.00 per 1l
RECOMMENDED FOR YOU
Product Information
A fragrance with sensual, ultra-feminine notes.
The ideal fragrance for a seductive, dominant woman with sensual curves.
Scent
Floreal
Features
Silhouette of a woman's body
Benefit
Floral Oriental, Rose, Orange Blossom, Vanilla
Product Specification
Product code: 339713
EAN: 3423470317152
RECOMMENDED FOR YOU
Our customers say
AI Summary
Classic feminine eau de toilette praised for its distinctive scent, lasting power and good value; many call it their go-to fragrance and highlight its timeless, memorable aroma.
genai.genai.review.summary.pro Long lasting fragrance genai.genai.review.summary.pro Distinctive scent profile genai.genai.review.summary.pro Good value
genai.genai.review.summary.con Inconsistent longevity