Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Reuseable

Fragrance scent

Paraben free

Promotions

Hot & Cold Therapy

Hot & Cold Therapy

Hot & Cold Therapy
90 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Cooling Arnica Freeze Spray 150ml

5
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £4.49 each £29.93 per 1l

Superdrug Back Pain Relief 8 Hour Skin Heat Patch X 4

26
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £5.79 each £1.45 each

Deep Heat Muscle Massage Roll-on Lotion 50ml

17
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £5.69 each £113.80 per 1l

Superdrug Hot Water Bottle 1.7L

30
2 for £10 on selected Superdrug General Health
Learn More
    Original price £7.99 each £4700.00 per 1l

Deep Heat Effective Pain Relief Heat Rub 100g

9
Members Only! Now £4.99 on selected Deep Heat
Learn More
  £4.19   Original price £4.99 each £49.90 per 1kg
Member Price     £4.19 £41.90 per 1kg
 

Neo G Hot/Cold Therapy Pack

55
    Original price £9.99 each £9.99 each

Deep Heat Muscle Rescue Heat Spray

4
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.29 each £86.76 per 1l

Deep Heat Max Strength cream 35gm

2
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £5.19 each £148.29 per 1kg

Deep Heat Pain Relief Heat Patch 4s

23
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.79 each £1.70 each

Kool'n'Soothe Migraine Pain Relief Cool Soft Gel Sheets 4s

13
    Original price £3.49 each 87p each

Deep Heat Muscle Rescue Cold Spray

2
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.49 each £89.52 per 1l

Heatpack Multi-use Microwaveable Physio Heat Wrap

44
    Original price £3.99 each £3.99 each

Deep Freeze Cold Patch

3
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.19 each £1.55 each

Deep Heat Heat Rub 35gm

4
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £1.99 each £56.86 per 1kg

Period Harmony Monthly Soothers 5 patches

2
    Original price £7.99 each £1.60 each

Aroma Home Dilly Donut Scented Microwavable Hottie

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Aroma Home Neck Hot Water Bottle Grey Faux Fur 1.8L

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Aroma Home Microwavable Plush Hottie Dexter The Dinosaur

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Beurer HK48 Cosy Heated Cushion

0
    Discounted price £46.99 each   Original price was £52.99 £52.99 £46.99 each

LyfeFocus Hot/Cold Pack X-Large

0
    Original price £26.99 each £26.99 each

Superdrug Hot Water Bottle with Cover 1.7L

10
2 for £12 on selected Superdrug General Health
Learn More
    Original price £9.49 each £5582.35 per 1l

LyfeFocus Hot/Cold Pack Neck & Shoulder

0
    Original price £23.99 each £23.99 each

Deep Heat Pain Relief Back Patch 2s

5
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £5.49 each £2.75 each

THERMACARE Heat Wrap Lower Back & Hip

0
    Original price £11.76 each £5.88 each

THERMACARE Heat Wrap Neck, Shoulder & Wrist

0
    Original price £11.76 each £3.92 each

The Feel Good Club Capybara Long Hot Water Bottle

0
    Original price £18.00 each £18.00 each

Mad Beauty Harry Potter Hedwig Hot Water Bottle

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Sass & Belle Highland Cow Hot Water Bottle

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Sass & Belle Sheep Hot Water Bottle

0
    Original price £22.49 each £22.49 each

Sass & Belle Chilli Hot Water Bottle

0
    Original price £22.49 each £22.49 each

Popmask Bare Hug Self Heating Muscle Pain Patches (3 Pack)

0
    Original price £12.10 each £4.03 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Unscented Microwavable Duo Heat Pack Bag

+41
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Unscented Microwavable Duo Heat Pack Bag

+41
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Scented Microwavable Wheat Bottle

+8
0
    Original price £22.99 each £22.99 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

The Wheat Bag Co. Lavender Microwavable Duo Heat Pack Bag

+39
1
    Original price £18.49 each £18.49 each

Aroma Home Mini Snuggables Microwavable Plush Hottie Lamb

0
    Original price £15.49 each £15.49 each

Aroma Home Mini Snuggables Microwavable Plush Hottie Chick

0
    Original price £15.49 each £15.49 each

Aroma Home Long Hot Water Bottle - Faux Fur Cream

0
    Original price £22.99 each £22.99 each

Aroma Home Leopard Faux Fur Hot Water Bottle 2L

0
    Original price £14.99 each £14.99 each

Aroma Home Hot Water Bottle & Satin Eye Mask Pink Faux Fur

0
    Original price £21.99 each £21.99 each

Aroma Home Hot Water Bottle 3in1 Pink Tummy Warmer

0
    Original price £17.99 each £17.99 each

Aroma Home Poppy Popcorn Microwavable Hottie

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Aroma Home Hot Water Bottle Navy Chunky Knit

0
    Original price £20.49 each £20.49 each

Aroma Home Long Hot Water Bottle Pink Faux Fur

0
    Original price £27.49 each £27.49 each